poniedziałek, 4 grudnia 2023r.

Wioślarska Liga Mistrzów w Siedlcach

25 października w hali ARMS w Siedlcach odbędą się zawody w ramach cyklu Wioślarska Liga Mistrzów.

Wioślarska Liga Mistrzów to sztafetowe zawody na ergometrach wioślarskich dla uczniów klas 5, 6, 7, 8 szkół podstawowych. Szkoły zgłaszają do zawodów cztery sztafety, po jednej z klasy 5, 6, 7 i 8. Każda sztafeta składa się 4 osób – dwóch dziewczyn i dwóch chłopców. Uczestnicy będą się ścigać na dystansie 8 minut, w trakcie, którego będą się zmieniać co jedną minutę. Każdy z uczestników będzie wiosłował dwa razy w trakcie wyścigu. Celem każdej sztafety jest pokonanie jak największego dystansu.

Podczas każdego wydarzenia zostanie przeprowadzona oddzielna klasyfikacja dla klas 5, 6, 7, 8. Medale oraz upominki od partnerów projektu otrzymają sztafety zajmujące miejsca 1-3 w każdej z kategorii wiekowej, puchary/statuetki powędrują do trzech najlepszych szkół.

Wioślarska Liga Mistrzów pamięta o nauczycielach, trenerach. Podczas każdego wydarzenia w ramach Wioślarskiej Ligi Mistrzów zostaną rozlosowane po 3 vouchery do hoteli Arche o wartości 450 zł dla nauczycieli, trenerów, którzy przyjadą razem z uczniami na zawody.

Zgłaszać się można do godziny 23:59 20 października pod adresem e-mail wlm@wygrywamy.org.

 

źródło: własne / organizatorzy; foto: organizatorzy

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;