niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Ciulak show w Jadowie (fotogaleria)

Patryk Ciulak zdobył trzy z pięciu bramek, które Amazonka Wiśniew zaaplikowała Santorynowi Nowinki.

Od początku spotkania zarysowała się wyraźna przewaga gości z gminy Wiśniew. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 3 minucie po krótkim rozegraniu kornera piłkę dośrodkował w pole karne Kamil Sadoch, a snajperskim instynktem popisał się Sebastian Krasuski. Amazonka nie zadowoliła się jednym trafieniem. Kolejne falowe ataki przyniosły efekt w postaci rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką. Z 11 metrów nie pomylił się Patryk Ciulak. Kilka minut później ten sam piłkarz skompletował dublet po tym jak wykorzystał sytuację sam na sam po znakomitym dalekim podaniu Krasuskiego. Do przerwy było 3:0. Santoryn w pierwszej połowie przeważnie się bronił, a jak już zagrażał bramce Przemysława Piekarta to jedynie po stałych fragmentach gry bitych przez Michała Rolka.

W 47 minucie Krasuski nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Denochem. Santorym odpowiedział akcją rezerwowych: Łukasz Kondruś dograł do Wołodymyra Łewyćkyja, a ten przestrzelił w sytuacji jeden na jednego z golkiperem wiśniewian. W 63 minucie Sadoch ostemplował słupek po strzale z rzutu wolnego. Trzy minut później Kamil Domański trafił w okolice spojenia bramki z poprzeczką po kiksie. W 73 minucie Mateusz Kacprzak wpisał się na listę strzelców po indywidualnej akcji. Kilka chwil później szukający hat tricka Ciulak trafił w słupek. Co się odwlecze, to nie uciecze. W 81 minucie Ciulak wywalczył jedenastkę i ją wykorzystał. Faulował Michał Rolek. To był ostatni gol dosyć jednostronnego spotkania, choć w ostatniej akcji poprzeczkę jeszcze ostemplował Rafał Pieńkowski.

4 listopada o 13:00 Amazonka podejmie Niwę Tęczki.

« z 3 »

28.10.23, 11:05 – Jadów

Klasa B: Santoryn Nowinki – Amazonka Wiśniew 0:5 (0:3)

Bramki: Sebastian Krasuski 3, Patryk Ciulak 21 (k), 29, 81 (k), Mateusz Kacprzak 73

Santoryn: 92. Maciej Denoch – 18. Jakub Rudziński (71, 27. Mariusz Ryszawy), 21. Adrian Jarząbek (56, 23. Kamil Komorowski), 3. Dominik Czarnogórski, 2. Krystian Jackowski – 66. Przemysław Salwin (81, 13. Szymon Gałązka), 20. Kamil Pielech (46, 8. Łukasz Kondruś), 15. Artur Rolek (23, 11. Krystian Palesa), 10. Michał Rolek, 16. Bartosz Gliwicki (46, 80. Wołodymyr Łewyćkyj) – 9. Sebastian Więch

Amazonka: 31. Przemysław Piekart (84, 31. Kacper Jastrzębski) – 26. Kamil Sadoch, 93. Erwin Wyżywniak, 2. Konrad Czarnacki (77, 15. Patryk Banasiewicz), 6. Kamil Woźniak, 66. Kamil Domański – 10. Mateusz Cabaj (77, 5. Hubert Borkowski), 63. Łukasz Suchożebrski, 9. Mateusz Kacprzak – 98. Patryk Ciulak, 11. Sebastian Krasuski (72, 7. Rafał Pieńkowski)

Żółte kartki: Maciej Denoch 56, Dominik Czarnogórski 65, Kamil Komorowski 69, Szymon Gałązka 89 – Sebastian Krasuski 66

Sędzia: Przemysław Wójcicki (Siedlce)