niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Niespodzianka w Zbuczynie. Wektra strącona z tronu

Wektra Zbuczyn zremisowała 1:1 z Czarnymi Węgrów. Strata dwóch oczek i zwycięstwo Pogoni II Siedlce w Łosicach sprawiły, że drużyna Damiana Krasuskiego została zdetronizowana.

W spotkanie lepiej weszli węgrowianie. Czarni wypracowali 100-procentową sytuację, jednak Ernest Zbieć miał się na baczności. Wektra odpowiedziała konkretnie. W 13 minucie Michał Wereszczyński wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. W pierwszej połowie dogodny okazji na powiększenie przewagi nie wykorzystali Kamil Bobryk i Krystian Zbieć. Do przerwy było 1:0 dla Wektry.

Druga połowa nie była wielkim widowiskiem. W 70 minucie Czarni doprowadzili do wyrównania za sprawą strzału Kamila Panufnika z głowy. Do końca meczu żadna ze stron nie była w stanie stworzyć z przodu niczego klarownego. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

12 listopada o 13:00 Wektra zagra w Oleśnicy z Kolektywem.

04.11.23, 13:30 – Zbuczyn

Liga okręgowa: Wektra Zbuczyn – Czarni Węgrów 1:1 (1:0)

Bramki: Michał Wereszczyński 13 – Kamil Panufnik 70

Wektra (wyjściowy): Ernest Zbieć – Kamil Bobryk, Dominik Piekutowski, Emil Michalak, Damian Prokurat – Krystian Zbieć, Krystian Musiejczuk, Bartosz Karczmarek, Paweł Klewek, Michał Wereszczyński – Jakub Bobryk

Sędzia: Arkadiusz Pazdyka (Siedlce)