piątek, 3 maja 2024r.

Trzy punkty Mazovii w Serocku

Pomimo nerwowej końcówki Mazovia Mińsk Mazowiecki zasłużenie wygrała z Sokołem Serock.

Mecz się dobrze ułożył dla mińsczan. Już w 3 minucie Wojciech Trochim zamienił na bramkę podanie Miłosza Przybeckiego. Na początku drugiej połowy były skrzydłowy Pogoni do asysty dołożył gola. Mazovia nie cieszyła się zbyt długo z prowadzenia 2:0. O kontaktowe trafienia dla Sokoła postarał się Patryk Olszewski.

Sporo działo się w doliczonym czasie gry. Najpierw na 3:1 trafił Dominik Paradowski, później Mateusz Łysik obronił strzał Karola Szeligi z rzutu karnego, a na koniec Bartosz Szydłowski zmniejszył rozmiary porażki beniaminka z Serocka. Ostatecznie Maza wygrała 3:2.

11 listopada o 13:00 Mazovia podejmie Józefovię Józefów.

04.11.23, 15:00 – Serock

IV liga: Sokół Serock – Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:3 (0:1)

Bramki: Patryk Olszewski 53, Bartosz Szydłowski 90+ – Wojciech Trochim 3, Miłosz Przybecki 47, Dominik Paradowski 90+

W 90 minucie Karol Szeliga (Sokół) nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Łysik obronił).

Mazovia: 95. Mateusz Łysik – 14. Michał Wołos (68, 29. Oliwier Jurczak), 2. Mateusz Bienias, 28. Łukasz Broź, 33. Kacper Dakowicz (85, 3. Dominik Paradowski) – 16. Miłosz Przybecki (74, 17. Ezana Kahsay), 15. Mateusz Pędowski (79, 19. Michał Bondara), 23. Tomasz Nieścieruk, 9. Wojciech Trochim (85, 22. Pawło Ksionz), 11. Eryk Więdłocha – 7. Sebastian Kaczyński (62, 10. Wojciech Wocial)

Żółte kartki: Jakub Stalmach 36, Radosław Rosiński 66

Sędzia: Damian Szczytniewski (Płock)