piątek, 3 maja 2024r.

Wyjazdowe przełamanie Jastrzębia Żeliszew

Jastrząb Żeliszew wygrał 4:1 wyjazdowy mecz z Jabłonianką Jabłonna Lacka.

Od 23 września na przełamanie czekał Jastrząb. Piłkarze z gminy Kotuń doczekali się zwycięstwa w przedostatnim wyjazdowym meczu w tym roku. Jastrząb wygrał 4:1 z Jabłonianką Jabłonna Lacka.

Żeliszewanie objęli prowadzenie w 39 minucie, kiedy Michał Mularczyk zamienił na bramkę podanie Kamila Kielaka. Tuż po przerwie Maciej Pazdyga postarał się o gola na 2:0. Jastrząb nie zadowolił się takim wynikiem. W 51 minucie Kacper Tosiński wpisał się na listę strzelców, a w 65 minucie w ślady kolegi poszedł Adam Niedziałek. Przy obu trafieniach asystował Kielak. Jabłoniankę stać było jedynie na honorowe trafienie autorstwa Sylwestra Niewiadomskiego.

12 listopada o 13:00 Jastrząb podejmie lidera tabeli – Pogoń II Siedlce.

05.11.23, 13:30 – Jabłonna Lacka

Liga okręgowa: Jabłonianka Jabłonna Lacka – Jastrząb Żeliszew 1:4 (0:1)

Bramki: Sylwester Niewiadomski 72 – Michał Mularczyk 39, Maciej Pazdyga 49, Kacper Tosiński 51, Adam Niedziałek 65

Jastrząb: Daniel Pazdyga – Kacper Dymowski, Wałentyn Mychajłow, Paweł Jóźwiak (75 Mateusz Tosiński), Kamil Kielak – Michał Mularczyk, Marcin Kuć, Bartosz Gruba (72 Kacper Kulesz) – Maciej Pazdyga,Kacper  Tosiński, Adam Niedziałek

Sędzia: Daniel Miler (Siedlce)