piątek, 3 maja 2024r.

Pożegnanie z kibicami na szóstkę (fotogaleria)

W ostatnim domowym meczu w tym roku Mazovia Mińsk Mazowiecki rozbiła Józefovię Józefów.

Piłkarze Piotra Rzepki potrzebowali siedmiu minut, aby osiągnąć dwubramkowe prowadzenie. Zadbali o to Michał Bondara i Miłosz Przybecki. Pomimo wybuchowego początku w pierwszej połowie więcej goli nie uświadczyliśmy.

W 53 minucie na 3:0 trafił Dominik Paradowski, który wykorzystał podanie Tomasza Nieścieruka. Józefovia była na deskach i była już liczona. Skończyło się na odliczeniu do sześciu. Przybecki skompeltował dublet, a w doliczonym czasie gry do protokołu w rubryce przeznaczonej dla strzelców wpisali się Sebastian Kaczyński i Kacper Dakowicz. Maza wygrała 6:0.

Warto wspomnieć o kibicach Mazovii, którzy uświetnili spotkanie i święto niepodległości efektownymi oprawami.

18 listopada o 13:30 Mazovia zakończy rundę jesienną wyjazdowym spotkaniem z KS CK Troszyn.

11.11.23, 13:00 – Mińsk Mazowiecki

IV liga: Mazovia Mińsk Mazowiecki – Józefovia Józefów 6:0 (2:0)

Bramki: Michał Bondara 6, Miłosz Przybecki 7, 65, Dominik Paradowski 53, Sebastian Kaczyński 90+, Kacper Dakowicz 90+

Mazovia: 95. Mateusz Łysik – 29. Oliwier Jurczak, 2. Mateusz Bienias, 28. Łukasz Broź, 3. Dominik Paradowski (84, 14. Michał Wołos) – 16. Miłosz Przybecki (69, 33. Kacper Dakowicz), 20. Bartosz Malesa (84, 22. Pawło Ksionz), 23. Tomasz Nieścieruk (78, 13. Kamil Szczęsny), 9. Wojciech Trochim (61, 10. Wojciech Wocial), 11. Eryk Więdłocha (69, 17. Ezana Kahsay) – 19. Michał Bondara (61, 7. Sebastian Kaczyński)

Żółte kartki: Mateusz Bienias 89 – Łukasz Uthke-Nowak 83

Sędzia: Robert Koc (Warszawa)

źródło: własne; foto: Vincec Foto Sport / SportSiedlce.pl