piątek, 24 maja 2024r.

Charytatywny Bieg Mikołajkowy już w niedzielę!

5 Charytatywny Bieg Mikołajkowy z Dwójką już w tę niedzielę. 3 grudnia biegacze będą rywalizować od 10:00.

Jako pierwsze wystartują dzieci w ośmiu kategoriach wiekowych: od 5 do 12 roku życia. Klasyfikacja będzie odbywać się z podziałem na chłopców i dziewczęta. Trasa biegów dziecięcych będzie na ulicy Szkolnej od Piłsudskiego do Reymonta.

O 12:00 wystartuje bieg główny na 5 km (2 pętle po 2,5 km). O 12:02 na trasę ruszą osoby biorące udział w Marszu Rodzinnym oraz Nordic Walking na dystansie 2,5 km.

Każdy biegacz otrzyma pamiątkowy medal na mecie, najlepsza trójka we wszystkich kategoriach wiekowych z podziałem na kobiety i mężczyzn – statuetki.

W tym roku 100% opłat startowych zostanie przekazane na leczenie Wiktora Zawadzkiego. Trzyletni chłopiec, podopieczny Fundacji MKL dzieciom urodził się bez połowy serca. Pieniądze zostaną przeznaczone na operacje, dzięki której Wiktor będzie mógł normalnie żyć. Warto zaznaczyć, że fundacja nie pobiera prowizji od wpłat.

Zostanie przeprowadzony również konkurs na najlepszy strój Mikołaja i Śnieżynki, więc warto się przebrać. Na koniec zostanie przeprowadzona charytatywna aukcja, dochód z której zostanie przeznaczony na Wiktora Zawadzkiego.

Ciągle trwają zapisy na stronie https://fenikssiedlce.pl/biegmikolajkowy/zapisy/. W przypadku wolnych miejsc, będzie można dokonać rejestracji w biurze zawodów, które będzie czynne od 9:00 do 11:30 w Szkole Podstawowej nr 2 w Siedlcach, ul. Szkolna 2.

Organizatorzy przypominają, że od 10:00 – 13:00 będzie zamknięta ulica Szkolna na odcinku od Piłsudskiego do Władysława Reymonta.
Od godziny 12:00 do 13:00 zamknięte dla ruchu kołowego będą ulice, którymi będzie biegła trasa biegu tj.:
• ul. Szkolna
• ul. Władysława Reymonta
• ul. Cmentarna
• ul. Piaskowa
• ul. Spokojna
• ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera.

 

źródło: własne / organizatorzy; foto: organizatorzy

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;