niedziela, 5 maja 2024r.

Nie obronili się przed III-ligowcem

Mazovia Mińsk Mazowiecki przegrała 0:4 z Bronią Radom.

Do przerwy w meczu rozegranym w Radomiu utrzymywał się bezbramkowy remis. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Pierwszego gola dla Broni strzelił Tomasz Głogowski, a później dublet skompletował Kacper Górka. Mazovia mogła zmniejszyć rozmiary porażki, ale jeden z testowanych zawodników nie wykorzystał jedenastki. Wynik na 4:0 w końcówce ustalił Bartłomiej Nowak.

3 lutego o 13:00 Mazovia podejmie Podlasie Biała Podlaska.

27.01.24, 11:00 – Radom

Sparing: Broń Radom – Mazovia Mińsk Mazowiecki 4:0 (0:0)

Bramki: Tomasz Głogowski 51, Kacper Górka 53, 68, Bartłomiej Nowak 83

W 80 minucie zawodnik testowany (Mazovia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

Mazovia: (I połowa) Mateusz Łysik – zawodnik estowany I, Szymon Tywanek, Dominik Sadzawicki, Kacper Dakowicz – Miłosz Przybecki, Mateusz Pędowski, Bartosz Malesa, Wojciech Trochim, Eryk Więdłocha – Michał Bondara. (II połowa) zawodnik testowany II (75 Krystian Krypski) – Oliwier Jurczak, Szymon Tywanek, Dominik Sadzawicki, zawodnik testowany III (75 Jakub Mikołajczuk) – Adrian Gilant (75 Jan Proczek), Mateusz Pędowski (60 Aleksander Dzięcielski), Toamsz Nieścieruk, Wojciech Wocial, zawodnik testowany IV – zawodnik testowany V

źródło: własne / Mazovia Mińsk Mazowiecki / Broń Radom; foto: Broń Radom