niedziela, 5 maja 2024r.

Wysoka wygrana z III-ligowcem

Forma Mazovii Mińsk Mazowiecki szybuje w górę. Podopieczni Piotra Rzepki wygrali 4:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Maza w wyjazdowym sparingu z III-ligowcem pokazała umiejętność skutecznego rozpoczynania i finiszowania połów. W pierwszej odsłonie spotkania mińszczanie potrzebowali pięciu minut, aby skonstruować bramkową akcję. Podanie Miłosza Przybeckiego na bramkę zamienił Eryk Więdłocha. Asystent przy pierwszym golu na przełomie obu połów zabrał się za strzelanie i skompletował dublet. W 51 minucie Arkadiusz Ciach wykorzystał jedenastkę i zmniejszył przewagę gości z Mińska Mazowieckiego. Ostatnie słowo należało do Mazovii, która za sprawą Michała Bondary ustaliła wynik na 4:1.

2 marca o 13:00 Mazovia w próbie generalnej przed IV-ligową wiosną podejmie Makowiankę Maków Mazowiecki.

24.02.24, 14:00 – Nowy Dwór Mazowiecki

Sparing: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:4 (0:2)

Bramki: Arkadiusz Ciach 51 (k) – Eryk Więdłocha 5, Miłosz Przybecki 44, 50, Michał Bondara 86

Mazovia: (I połowa) Mateusz Łysik – Wiktor Antonowicz, Mateusz Bienias, Łukasz Broź, Kacper Dakowicz – Miłosz Przybecki, Tomasz Nieścieruk, Michał Masłowski, Wojciech Trochim, Eryk Więdłocha – zawodnik testowany. (II połowa) Dominik Pusek – Oliwier Jurczak, Mateusz Bienias, Dominik Sadzawicki, Dominik Paradowski – Miłosz Przybecki (64 Adrian Gilant), Kamil Szczęsny, Mateusz Pędowski, Wojciech Wocial, zawodnik testowany II (64 Aleksander Dzięcielski) – Michał Bondara

źródło: własne; foto: Vincec Foto Sport / SportSiedlce.pl