piątek, 3 maja 2024r.

Amazonka lepsza od Jastrzębia

Amazonka Wiśniew wygrała 4:1 w sparingowym meczu z Jastrzębiem Żeliszew.

W pierwszej połowie Amazonka przeważała, co udokumentowała trzema bramki. Dublet w tej odsłonie spotkania ustrzelił Sebastian Krasuski. Druga połowa była bardziej wyrównana. Ostateczni team Michała Artycha wygrał 4:1.

3 marca o 14:00 rywalem Amazonki będzie Tajfun Jartypory. Tego samego dnia Jastrząb stanie w szranki z GKS Dobre.

25.02.24, 16:00 – Mińsk Mazowiecki

Sparing: Amazonka Wiśniew – Jastrząb Żeliszew 4:1 (3:0)

Bramki: Tomasz Borkowski, Sebastian Krasuski (dwie, jedna z karnego), Maciej Woźniak – Konrad Czarnacki (s)

Amazonka: Patryk Izdebski – Kamil Woźniak, Konrad Czarnacki, Erwin Wyżywniak – Kamil Domański, Łukasz Suchożebrski, Kacper Bojanczuk, Mateusz Kacprzak, Dominik Pszkit – Tomasz Borkowski, Sebastian Krasuski. Grali także: Maciej Woźniak, Rafał Pieńkowski, Jakub Jukowski, Hubert Gorzkowski, Damian Sadokierski, Hubert Borkowski

Jastrząb: Daniel Pazdyga – Jakub Grzebieliszewski, Wałentyn Mychajłow, Piotr Czyżyk, Kacper Dymowski, Karol Grochowski, Michał Mularczyk, Kacper Skwierczyński, Radosław Szeląg, Bartosz Wojewódzki, Cezary Bareja. Grali także: Dawid Wereda, Paweł Jóźwiak, Kamil Kielak, Bartosz Gruba, Kacper Kulesz, Kacper Tosiński

Sędzia: Arkadiusz Pazdyka (Siedlce)