wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Mazovia wyróżniona na II Gali Mińskich Gwiazd Sportu (fotogalerie)

5 marca odbyła się II Gala Mińskich Gwiazd Sportu. Na wydarzeniu organizowanym przez miasto i MOSiR nie mogło zabraknąć licznej delegacji Mazovii Mińsk Mazowiecki.

Jednym z najbardziej zapracowanych ludzi na gali był prezes Andrzej Kuć. Sternik Mazovii odebrał efektowną nagrodę opatrzoną gwiazdą za finansowe wspieranie mińskiego sportu przez jego firmę budowlaną AKPOL. Ponadto Kuć został wyróżniony jako Zasłużony dla sportu.

W kilku kategoriach przedstawiciele Mazovii byli nominowani, ale nagrody powędrowały do innych sportowców. Aleksander Dzięcielski (Nadzieja Sportowa), Robert Stelmach (Najlepszy Trener) oraz Wojciech Trochim (Najlepszy Sportowiec) zostali docenieni, ale musieli obejść się smakiem.

« z 2 »

64 sportowców zostało finansowo nagrodzonych przez burmistrza Marcina Jakubowskiego za osiągnięcia sportowe w latach 2022-23. W tym gronie znaleźli się Michał Bondara, Mateusz Pędowski, Jan Proczek, Kamil Szczęsny i Wojciech Trochim.

Najważniejszą informacją dla Mazovii była zapowiedź wymiany murawy i budowa nowej trybuny przystającej do obecnych czasów.

– To największe wyzwanie następnej kadencji samorządowej – zapowiedział Tomasz Płochocki, prezes zarządu MOSiR.

« z 5 »

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;