niedziela, 5 maja 2024r.

PSG KPS odwrócił losy meczu na pożegnanie z halą (multimedia)

PSG KPS Siedlce wygrał 3:2 z MCKiS Jaworzno, choć po dwóch setach przegrywał 0:2.

Po pierwszych dwóch setach mało kto wierzył w powodzenie misji siedlczan. Drużyna Witolda Chwastyniaka grała niemrawo i popełniła zbyt wiele błędów, aby myśleć o wyrównanej rywalizacji z rywale z województwa śląskiego.

W trzecim secie siedlczanie przełamali rywali, wygrywając do 17. PSG KPS wyraźnie poprawił swoją grę i zdołał doprowadzić do tie-breaka, którego wygrał do 10.

To był ostatni mecz PSG KPS na hali przy ulicy Prusa. W piątek 15 marca siedlczanie zagrają w Bydgoszczy z Visłą.

09.03.24, 17:00 – Siedlce (hala ARMS)

Tauron I liga: PSG KPS Siedlce – MCKiS Jaworzno 3:2 (20:25, 22:25, 25:17, 25:22, 15:10)

PSG KPS: 2. Michał Kozłowski, 5. Jakub Czyżowski, 7. Mateusz Szpernalowski, 10. Bartosz Kowalczyk, 20. Bartłomiej Wójcik, 21. Dawid Sokołowski i 18. Bartosz Tomczak oraz 1. Wiktor Kłęk, 12. Bartosz Sławiński, 14. Jakub Tubiak

MVP: Bartosz Tomczak