sobota, 27 kwietnia 2024r.

Remis w sparingu SEMPa z Jastrzębiem (fotogaleria)

MKL SEMP Siedlce zremisował 2:2 z Jastrzębiem Żeliszew.

W pierwszym kwadransie przeważali żeliszewianie. W 11 minucie udokumentowali swoją dobrą grę po centrze Adama Niedziałka z rzutu wolnego i skutecznym zamknięciem akcji przez Wałentyna Mychajłowa. Gospodarze odpowiedzieli w 21 minucie. To wtedy zza pola karnego przymierzył Aleksander Fiuk. Do przerwy było 1:1.

Po przerwie działo się sporo. Jastrząb ponownie wyszedł na prowadzenie za sprawą Rafała Polkowskiego. SEMP grał do końca i w praktycznie ostatniej chwili wyrównał po trafieniu Dominika Lipińskiego. W międzyczasie czerwoną kartkę obejrzał Mateusz Postrzygacz.

16 marca o 14:00 SEMP podejmie Armaty Stoczek Łukowski. Dzień później o 11:00 Jastrząb zacznie wiosnę w okręgówce. Rywalem teamu Łukasza Kordysa będzie Promnik Gończyce.

09.03.24, 9:35 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: MKL SEMP Siedlce – Jastrząb Żeliszew 2:2 (1:1)

Bramki: Aleksander Fiuk 21, Dominik Lipiński 90 – Wałentyn Mychajłow 11, Rafał Polkowski 60

SEMP: (I połowa) Radosław Władziński – Wojciech Karabin, Kacper Grudziński, Mateusz Postrzygacz, Piotr Osiak, Jakub Iwański, Michał Gurbiel, Jakub Deoniziak, Aleksander Fiuk, Bartosz Wojtkowski, Mikołaj Lipiński. (II połowa) Oliwier Cegiełka – Daniar Feiczuk, Wojciech Karabin, Jakub Iwański, Miłosz Nasiłowski, Kacper Wiśniewski, Dominik Sokołowski, Bartosz Wojtkowski, Mikołaj Sienkiewicz, Łukasz Wojtczak, Dominik Lipiński

Jastrząb: Dawid Wereda – Kacper Dymowski, Wałentyn Mychajłow, Bartosz Wojewódzki, Jakub Grzebieliszewski – Kamil Kielak, Adam Niedziałek, Maciej Kuć, Bartosz Witan – Cezary Bareja, Kacper Tosiński. Grali także: Kacper Kulesz, Łukasz Niedziałek, Rafał Polkowski, Mateusz Tosiński, zawodnik testowany

Żółte kartki: Mateusz Postrzygacz (dwie) – Wałentyn Mychajłow 33

Czerwona kartka: Mateusz Postrzygacz 70 (SEMP, za dwie żółte)

Sędzia: Marcin Protasewicz (Siedlce)