Rezerwy gotowe do rundy wiosennej (fotogaleria)

W ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej Pogoń II Siedlce wygrała w Krzymoszach z miejscowym Grodziskiem 6:1.

Pogoniści całe spotkanie rozegrali w 11-osobowym składzie. Do przerwy siedlczanie prowadzili 2:1 po trafieniach Dawida Dobrzańskiego i Dawida Jastrzębskiego. Po zmianie stron biało-niebiescy dołożyli jeszcze cztery gole, ostatecznie wygrywając 6:1.

Pierwszy mecz po zimowej przerwie zespół Damiana Guzka rozegra w niedzielę 17 marca o 17:00 w Siedlcach z Orłem Unin.

« z 2 »

10.03.24, 10:00 – Krzymosze

Sparing: Grodzisk Krzymosze – Pogoń II Siedlce 1:6 (1:2)

Bramki: Daniel Kozak 25 – Dawid Dobrzański (trzy), Dawid Jastrzębski (trzy, 1 k)

Pogoń II: Patryk Szatkowski – 3. Bartosz Mlonek, 5. Marcin Paczkowski, 13. Radosław Droń – 22. Filip Grochala, 6. Kacper Mitrzak, 16. Kacper Zdunek, 14. Jakub Kosyl, 3. Paweł Szeląg – 18. Dawid Dobrzański, 10. Dawid Jastrzębski

Sędzia: Emilia Niedziałek (Siedlce)