niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Co odrobili w trzeciej to stracili w czwartej (multimedia)

UKS Basket Siedlce przegrał 58:70 w pierwszym meczu o 9 miejsce z KKS Tur Basket Bielsk Podlaski.

Podopieczni Rafała Sobiły nie pokazali pełni swoich umiejętności w pierwszej połowie. Dość powiedzieć, że po 16 minutach gry na ich koncie było ledwie 16 oczek. Na półmetku rywalizacji siedlczanie przegrywali 28:43.

W trzeciej kwarcie gra UKS Basket uległa wyraźnej poprawie. Ta część meczu została wygrana 21:6, co przełożyło się na remis na tablicy wyników. Niestety, paliwa w bakach na czwartą kwartę już zabrakło. Drużyna z województwa podlaskiego niemal w pełni odrobiła utraconą wcześniej przewagę i wygrała 70:58.

Rewanż 24 marca o 14:00 w Bielsku Podlaskim.

16.03.24, 19:30 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

I mecz o 9 miejsce III ligi: UKS Basket Siedlce – KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 58:70 (10:14, 18:29, 21:6, 9:21)

UKS Basket: 14. Krzysztof Kania 16, 3. Bartłomiej Głuchowski 15, 9. Wiktor Artych 6, 15. Dawid Możdżonek 6, 5. Sławomir Wasilewski 6, 0. Adrian Piotrowski 5, 34. Adam Lendzion 2, 10. Tomasz Wróbel 2, 4. Błażej Grochowski, 8. Olaf Wolszczak, 31. Eryk Żebrowski