poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Dziesięć bramek w próbie generalnej

W ostatnim meczu przed restartem Klasy A drużyna Łukasza Guzowskiego wygrała 6:4 z Absolwentem Domaszewnica.

W obu połowach odnotowano identyczny rezultat – 3:2 dla Armii. Żelkowianie ostatecznie wygrali 6:4, a połowę goli dla nich strzelił Karol Niegowski.

Po serii zimowych sparingów czas na ligę. 24 marca o 12:30 Armia zagra na wyjeździe z GKS Dobre.

17.03.24, 11:00 – Domaszewnica

Sparing: Absolwent Domaszewnica – Armia Żelków 4:6 (2:3)

Bramki: Filip Dudziński (dwie), Marcin Kabat, Jakub Zdyb – Karol Niegowski (trzy), Jakub Kozaczuk (dwie), Grzegorz Tchórzewski

Armia: Radosław Członka – Jakub Niegowski, Kamil Siekierka, Piotr Księżopolski, Marcin Dąbrowski – Grzegorz Tchórzewski, Jakub Kozaczuk, Michał Szcześniak, Krystian Anusiewicz – Karol Niegowski, Marcin Izdebski. Grali także: Paweł Lewczuk, Dorian Zając

źródło: własne / Absolwent Domaszewnica; foto: Absolwent Domaszewnica