niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Lekcja angielskiego w Białymstoku

Młodzieżowa reprezentacja Polski rywalizująca w Elite League przegrała 1:5 z rówieśnikami z Anglii.

Do przerwy biało-czerwoni przegrywali tylko 0:1. Tylko, ponieważ przewaga młodych Lwów Albionu nie podlegała dyskusji. Po przerwie worek z bramkami się rozwiązał. Przy bramce straconej na 0:2 palce maczał Przemysław Misiak. Ostatecznie skończyło się wyraźną i zasłużoną przegraną 1:5.

Misiak spędził na boisku 72 minuty. 26 marca Polska zagra na wyjeździe z Rumunią.

22.03.24, 17:45 – Białystok (Stadion Miejski)

Elite League: Polska – Anglia 1:5 (0:1)

Bramki: Jan Żuberek 80 – Tim Iroegbunam 39, Dane Scarlett 47, 54, 71 (k), Ben Nelson 87

Polska: 1. Oliwier Zych – 13. Michael Kostka (46, 18. Marcel Krajewski), 4. Przemysław Misiak (72, 15. Filip Koperski), 3. Bartłomiej Smolarczyk, 5. Kasjan Lipkowski, 19. Bartosz Biedrzycki (59, 20. Dawid Drachal) – 10. Kacper Karasek (59, 17. Jakub Lewicki), 6. Antoni Kozubal (58, 11. Jan Żuberek), 8. Tomasz Neugebauer (59, 16. Adrian Bukowski), 7. Fryderyk Gerbowski (46, 9. Jordan Majchrzak) – 21. Aleksander Buksa

Żółte kartki: Aleksander Buksa, Bartłomiej Smolarczyk – Tim Iroegbunam

Sędzia: Łukasz Kuźma (Polska)

źródło: własne / 90minut.pl; foto: