poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Podrażniona Maza rozgromiła KS

Mazovia Mińsk Mazowiecki wyciągnęła wnioski z niedawnej porażki z Oskarem Przysucha. Podopieczni Piotra Rzepki wygrali 8:0 z KS Raszyn.

Bohaterem pierwszej połowy spotkania był Wojciech Trochim. Ofensywny pomocnik ustrzelił hat tricka. Poza nim do siatki rywali trafiali Michał Bondara oraz Miłosz Przybecki. Prowadzenie 5:0 na półmetku przesądzało o losach rywalizacji.

W drugiej połowie raszynian dobili Bondara, Patryk Zych oraz Wojciech Wocial. Maza wygrała 8:0.

29 marca o 16:00 Mazovia podejmie Wilgę Garwolin.

23.03.24, 13:00 – Raszyn

IV liga: KS Raszyn – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:8 (0:5)

Bramki: Wojciech Trochim 14, 26, 43, Michał Bondara 20, 59, Miłosz Przybecki 37, Patryk Zych 69, Wojciech Wocial 75

Mazovia: 95. Mateusz Łysik – 26. Dominik Sadzawicki, 2. Mateusz Bienias, 28. Łukasz Broź, 3. Dominik Paradowski (81, 29. Oliwier Jurczak) – 16. Miłosz Przybecki (72, 17. Adrian Gilant), 15. Mateusz Pędowski (76, 23. Tomasz Nieścieruk), 20. Bartosz Malesa (63, 25. Marcin Kozłowski), 9. Wojciech Trochim, 77. Patryk Zych (79, 33. Kacper Dakowicz) – 19. Michał Bondara (68, 10. Wojciech Wocial)

Żółte kartki: Natan Mirota 27, Alistair Selamolela 45, Sebastian Grzyb 60, Jacek Strzegocki 87

Czerwona kartka: Michał Górka (77, KS Raszyn)

Sędzia: Jan Pawluk (Radom)