poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Wektra odzyskała fotel lidera

Po ciekawym meczu Wektra Zbuczyn wygrała 4:2 z Jabłonianką Jabłonna Lacka.

Pierwsza połowa nie wyszła Wektrze. Podopieczni Damiana Krasuskiego przegrywali 0:1 po trafieniu Mateusza Zawadzkiego.

W drugiej połowie Wektra podkręciła tempo. W ciągu 16 minut drużyna z gminy Zbuczyn strzeliła cztery bramki i objęła komfortowe prowadzenie. Na kwadrans przed końcem trafił jeszcze Jacek Toczyski z rzutu karnego, ale na więcej gospodarzy nie było stać. Wektra wygrała 4:2 i – przynajmniej do niedzieli – wróciła na fotel lidera.

30 marca o 12:00 Wektra podejmie Sęp Żelechów.

23.03.24, 15:30 – Jabłonna Lacka

Liga okręgowa: Jabłonianka Jabłonna Lacka – Wektra Zbuczyn 2:4 (1:0)

Bramki: Mateusz Zawadzki 27, Jacek Toczyski 76 (k) – Bartosz Karczmarek 47, Emil Michalak 54, Jakub Bobryk 60, Paweł Klewek 66

Wektra: Ernest Zbieć – Kamil Bobryk, Dominik Piekutowski (65 Hubert Lubelski), Emil Michalak, Damian Prokurat – Krystian Musiejczuk (46 Miłosz Lubelski), Przemysław Jasiński, Bartosz Karczmarek, Paweł Klewek (75 Rafał Skolimowski), Michał Wereszczyński (85 Michał Bobryk) – Jakub Bobryk (90 Kacper Borkowski)

Żółte kartki: Rafał Świnarski 90 – Jakub Bobryk 90

Sędzia: Marcin Wojciechowski (Siedlce)