Z Kolektywem na szóstkę (fotogaleria)

W meczu z zamykającym ligową tabelę Kolektywem Oleśnica rezerwy Pogoni pewnie wygrały 6:0.

Do przerwy Pogoniści prowadzili 4:0. Wynik w 9 minucie otworzył Dawid Jastrzębski, za chwilę podwyższył Dawid Dobrzański, a po kwadransie Jastrzębski mógł pochwalić się dubletem. 33 minuta spotkania przyniosła kolejną bramkę dla biało-niebieskich, a do siatki trafił Patryk Klimek. W 37 minucie spotkanie zostało przerwane na 8 minut z powodu awarii oświetlenia.

Po zmianie stron zespół Damian Guzka dołożył kolejne dwa trafienia. Chwilę po wznowieniu gry na listę strzelców wpisał się wprowadzony Jakub Kosyl, a wynik w 83 minucie ustalił inny rezerwowy – Patryk Rojek.

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra w sobotę 6 kwietnia o 16:30 w Sokołowie Podlaskim z rezerwami Podlasia.

27.03.24, 19:35 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – Kolektyw Oleśnica 6:0 (4:0)

W 37 minucie mecz został przerwany na 8 minut z powodu awarii oświetlenia.

Bramki: Dawid Jastrzębski 9, 15, Dawid Dobrzański 12, Patryk Klimek 33, Jakub Kosyl 48, Patryk Rojek 83

Pogoń II: 33. Patryk Szatkowski – 24. Szymon Mucha (46, 20. Filip Grochala), 23. Dariusz Strus, 4. Marcin Paczkowski, 18. Igor Szostek, 5. Piotr Krasnodębski (46, 17. Adam Lewkowski) – 6. Kamil Dmowski (71, 8. Patryk Rojek), 7. Bartosz Borkowski (46, 19. Kacper Zdunek), 11. Dawid Dobrzański (65, 14. Paweł Szeląg) – 16. Patryk Klimek (46, 13. Jakub Kosyl), 22. Dawid Jastrzębski

Kolektyw: 81. Wojciech Jajszczak – 30. Jakub Mielcarz, 2. Kacper Adamiak, 20. Piotr Adamiak, 17. Albert Markowicz – 10. Adrian Pilich (49, 19. Kuba Karpiński), 5. Kamil Komar, 22. Paweł Rogala, 16. Bartłomiej Rosa, 13. Bartosz Wysocki (46, 7. Karol Karpiniuk) – 18. Michał Lewandowski

Żółta kartka: Dawid Jastrzębski 76

Sędzia: Piotr Pniewski (Siedlce)