poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Domowa wygrana Armii Żelków

W pierwszym domowym meczu w 2024 roku Armia Żelków wygrała 2:1 z Płomieniem II Dębe Wielkie.

Armia objęła prowadzenie w 7 minucie. Piotr Niegowski sprawił, że mecz powinien stać się łatwiejszy dla drużyny Łukasza Guzowskiego. Armia miała wyraźną przewagę, ale nie potrafiła jej udokumentować. Na domiar złego straciła gola w końcówce pierwszej połowy. W drugiej połowie mecz wyrównał się, ale żelkowianie zdołali strzelić zwycięskiego gola. Dokonał tego niezawodny Dorian Zając.

7 kwietnia o 10:30 Armia zagra w Stanisławowie z Tęczą.

29.03.24, 16:00 – Chodów

Klasa A: Armia Żelków – Płomień II Dębe Wielkie 2:1 (1:1)

Bramki: Piotr Niegowski 7, Dorian Zając 71 – nieznany 45+

Armia: 30. Przemysław Jakimiak – 6. Marcin Dąbrowski, 26. Kamil Siekierka, 14. Michał Kozaczuk, 69. Michał Barszcz – 2. Jakub Niegowski, 7. Michał Szcześniak (4. Jakub Giziński), 11. Piotr Niegowski, 19. Grzegorz Tchórzewski (97. Krystian Anusiewicz), 10. Karol Niegowski – 9. Dorian Zając

Żółte kartki dla Armii: Michał Szcześniak, Michał Barszcz

źródło: własne; foto: GKS Topaz Armia Żelków