czwartek, 2 maja 2024r.

Przełamanie Jastrzębie. Mularczyk bohaterem

Jastrząb Żeliszew odniósł pierwsze wiosenne zwycięstwo. Podopieczni Łukasza Kordysa wygrali 3:2 z Orłem Unin.

W 19 minucie żeliszewianom prowadzenie zapewnił Kacper Tosiński. Na odpowiedź Orła nie trzeba było długo czekać. Denis Dobrowolski doprowadził do remisu, który utrzymał się do przerwy.

Po golu Artura Meloyana w 53 minucie zapowiadało się na kolejną stratę punktów przez Jastrzębia. Końcówka należała jednak do Michała Mularczyka. Kapitan drużyny z gminy Kotuń ustrzelił dublet i zapewnił wyczekiwany komplet punktów. Szał radość wywołało trafienie w czwartej minucie doliczonej do 90. W międzyczasie czerwoną kartkę obejrzał Jakub Kowalski z Orła.

6 kwietnia o 16:30 Jastrząb zagra w Siennicy z Fenixem.

30.03.24, 11:00 – Żeliszew Podkościelny

Liga okręgowa: Jastrząb Żeliszew – Orzeł Unin 3:2 (1:1)

Bramki: Kacper Tosiński 19, Michał Mularczyk 72, 90+4 – Denis Dobrowolski 25, Artur Meloyan 53

Jastrząb: Daniel Pazdyga – Piotr Czyżyk, Bartosz Wojewódzki (90 Kamil Kielak), Maciej Kuć, Kacper Dymowski – Kacper Tosiński (87 Łukasz Niedziałek), Michał Mularczyk, Marcin Kuć, Kacper Skwierczyński (85 Bartosz Witan), Adam Niedziałek (70 Cezary Bareja) – Rafał Polkowski (55 Wałentyn Mychajłow)

Żółte kartki: Kacper Skwierczyński 81 – Jakub Kowalski 60

Czerwona kartka: Jakub Kowalski 74 (Orzeł, za faul taktyczny)

Sędzia: Daniel Miler (Siedlce)