czwartek, 25 kwietnia 2024r.

To już 10 lat! Galeria Siedlce będzie świętować okrągłe urodziny

6 kwietnia z okazji 10 urodzin Galerii Siedlce na jej gości będzie czekać moc atrakcji.

Impreza rozpocznie się o 12:00 warsztatami dla dzieci, interaktywnym koncertem, animacjami i konkursami z nagrodami. Organizatorzy zapraszają także na warsztaty cukiernicze, warsztaty tworzenia biżuterii, strefę gier, a także malowanie buziek i watę cukrową. Nie zabraknie również w tym dniu akcentów modowych. O godzinie 15:20 podczas pokazu mody obejrzeć można będzie najnowsze, wiosenne kolekcje, podpatrzeć nowe trendy i nowinki ze świata odzieży i dodatków. Jak urodziny to oczywiście i tort, który zostanie podany o 16.00.

Jak ważna Galeria stała się dla mieszkańców Siedlec i okolic świadczą liczby, a mianowicie odwiedzalność Galerii, która z roku na rok rośnie. Stella Rosa, marketing menadżer C. H. Galeria Siedlce podkreśla: – Jesteśmy w centrum miasta, w centrum życia codziennego, którego chcemy być częścią. Dbamy o to, aby odwiedzający Galerię czuli się tu dobrze, chcieli spędzać tu czas, spotykać się z przyjaciółmi, odwiedzać Galerię całą rodziną. Fakt, iż wszystko znajduje się pod jednym dachem, od parkingu poprzez przeróżne sklepy, a także usługi, rozrywkę oraz restauracje wpływa na komfort naszych klientów. Staramy się również umilać czas wydarzeniami, np. dla dzieci, ale także wspieramy różne inicjatywy społeczne, poprzez kiermasze, wystawy, czy prezentacje. Chcemy żyć tym, czym żyje miasto i mieszkańcy, dlatego organizujemy zabawy dla najmłodszych jak np. Mikołajki, czy Dzień Dziecka, konkursy z okazji Walentynek czy Dnia Mamy, ale także prezentacje siedleckich drużyn sportowych, sekcji tanecznych, występy dzieci z terenu miasta i okolic, ale także wspieramy różne akcje charytatywne oraz przypominamy o ważnych wydarzeniach historycznych.

Gwiazdą urodzinowego wieczoru będzie Marcin Styczeń wraz z zespołem. Koncert odbędzie się o godz. 18:00 w Sali kinowej kina Helios. Wstęp wolny. Marcin Styczeń to artysta obdarzony przejmującym, ciepłym głosem. Jego dorobek to jedenaście płyt, pięć z nich stworzył wspólnie z poetą, Ernestem Bryllem. Od ponad 20 lat śpiewa, komponuje, pisze teksty. Koncertuje w kraju i zagranicą. Z okazji urodzin przewidziano dla klientów konkurs urodzinowy, który rozpoczął się jeszcze przed Świętami i trwa aż do dnia finału, czyli 6 kwietnia. Nagrodami w konkursie jest 10 voucherów na wakacje o wartości od 500 zł do 3000zł. Konkurs polega na rejestrowaniu paragonów z zakupów odzieży, obuwia i dodatków w punkcie konkursowym, a osoby, które zarejestrują paragony na najwyższe kwoty zdobędą nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 kwietnia o 17:00.

Monika Budek, dyrektor C.H. Galeria Siedlce podkreśla: – To pierwsze w regionie nowoczesne centrum o funkcji handlowo-usługowo-rozrywkowej, mieszczące się w ścisłym centrum miasta. Inwestor, Generalny Wykonawca i Zarządca to firma rodzinna – Strus Development Sp. z o.o., której Zarząd sprawuje Hanna, Konstanty i Paulina Strus, działająca na polskim rynku deweloperskim od ponad 30 lat.

Jeśli mowa o sukcesach Galerii Siedlce, to przede wszystkim należy to pojęcie odnieść do osób, które ją stworzyły, liderów – Hanny i Konstantego Strus, którzy widzieli więcej niż inni, którzy patrzyli dalej niż inni i którzy dostrzegali rzeczy, zanim dostrzegli inni. Odważna i prorozwojowa decyzja spowodowała, że w 2014 roku powstała inwestycja, która spotkała się z poparciem mieszkańców regionu, która wpłynęła na poprawę jakości życia w mieście. Galeria Siedlce wzbogaciła ofertę dla biznesu, turystyki, kultury i rozrywki. Inwestycja, zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju, spotkała się z ogromną aprobatą mieszkańców, która została potwierdzona dwukrotnie poprzez zdobycie przez Galerię Siedlce tytułu „TOP Inwestycja Regionu” w 2014 roku oraz tytuł „TOP Inwestycje Komercyjne w Przestrzeni Miejskiej”. Galeria Siedlce została również laureatem konkursu Polskiej Rady Centrów Handlowych Retail Awards 2015, zyskując kolejną nagrodę w swoim portfolio.

Z perspektywy dekady można również powiedzieć, że największym sukcesem są wypracowane pozytywne relacje i współpraca z najemcami, przynoszące wymierne efekty w postaci rosnącej z roku na rok odwiedzalności, której wynik po 10 latach to ponad 44 mln klientów, pomimo wydarzeń związanych z pandemią i rozwiązań ustawowych, z którymi przyszło się mierzyć zarówno Wynajmującym jak i Najemcom centrów handlowych. Galeria Siedlce to rozpoznawalny symbol aglomeracji.

Portal SportSiedlce.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;