wtorek, 30 kwietnia 2024r.

Wektra nie zbacza ze zwycięskiej ścieżki

Wektra Zbuczyn zanotowała piąte zwycięstwo z rzędu. Podopieczni Damiana Krasuskiego wygrali 4:1 z Hutnikiem Huta Czechy.

Wektra przyjechała do Trąbek osłabiona brakiem kilku zawodników. Pomimo tego miała przewagę, którą udokumentowała dwoma trafieniami: Michała Bobryka i Jakuba Bobryka. Do przerwy było 2:0 dla drużyny ze Zbuczyna.

W 65 minucie Hutnicy złapali kontakt, jednak z każdą chwilą opadali z sił. W 70 minucie Jakub Bobryk skompletował dublet, zaś w końcówce wynik na 4:1 ustalił Bartosz Karczmarek. Na ostatnie chwile spotkania na placu gry pojawił się Szymon Tomczuk. To był debiut wychowanka Wektry.

14 kwietnia o 15:00 Wektra podejmie Fenixa Siennica.

06.04.24, 16:00 – Trąbki

Liga okręgowa: Hutnik Huta Czechy – Wektra Zbuczyn 1:4 (0:2)

Bramki: Mateusz Rękawek 65 – Michał Bobryk 24, Jakub Bobryk 36, 70, Bartosz Karczmarek 85

Wektra: Ernest Zbieć – Dominik Bogusz (80 Wojciech Krasuski), Tomasz Lada, Dominik Piekutowski, Kamil Bobrzyk – Michał Wereszczyński (85 Kacper Borkowski), Miłosz Lubelski, Bartosz Karczmarek (90 Szymon Tomczuk), Krystian Musiejczuk, Michał Bobryk (75 Rafał Skolimowski) – Jakub Bobryk

Żółte kartki: Miłosz Lubelski, Kamil Bobryk

Sędzia: Damian Śliwiński (Siedlce)