środa, 1 maja 2024r.

Jastrząb o włos od niespodzianki

Jastrząb Żeliszew zremisował 1:1 z Fenixem w Siennicy.

Podopiecznym Łukasza Kordysa zabrakło chwili, aby zostać pierwszą drużyną w tym sezonie, która wywiezie komplet punktów z Siennicy. W 16 minucie żeliszewianom prowadzenie zapewnił Kacper Skwierczyński.

Jastrząb w drugiej połowie skupił się na obronie wyniku, ale nie dowiózł niespodziewanego prowadzenia do końca. W szóstej minucie doliczonego czasu gry na 1:1 trafił Karol Szczęsny.

14 kwietnia o 13:30 Jastrząb podejmie Czarnych Węgrów.

06.04.24, 16:00 – Siennica

Liga okręgowa: Fenix Siennica – Jastrząb Żeliszew 1:1 (0:1)

Bramki: Karol Szczęsny 90+6 – Kacper Skwierczyński 16

Jastrząb: Daniel Pazdyga – Kacper Dymowski, Paweł Jóźwiak, Piotr Czyżyk, Bartosz Wojewódzki, Adam Niedziałek, Maciej Kuć, Marcin Kuć, Kacper Skwierczyński, Michał Mularczyk, Radosław Szeląg. Grali także: Kamil Kielak, Łukasz Niedziałek, Bartosz Witan, Kacper Tosiński, Rafał Polkowski

Żółte kartki: Karol Szczęsny 73, Kacper Nastaga 85, Dawid Matak 90+4, Kamil Walas 90+7 – Piotr Czyżyk 45+2, Daniel Pazdyga 68, Maciej Kuć 78, Łukasz Niedziałek 90+4

Sędzia: Rafał Kaim (Siedlce)