środa, 1 maja 2024r.

Tęcza wygrała z Pazurem

Tęcza Stanisławów wygrała z Armią Żelków po dublecie Adriana Pazury.

Armia dobrze zaczęła mecz i objęła prowadzenie już w 9 minucie. Tęcza wyrównała za sprawą Adriana Pazury. Snajper teamu ze Staśkowa zasłużył na miano bohatera, ponieważ w drugiej połowie skompletował dublet. Przy lepiej nastawionych celownikach wygrana Tęczy byłaby bardziej okazała.

Dzięki wygranej Tęcza odskoczyła na cztery punkty od Armii. W kontekście awansu Pazury i spółki kluczowy może okazać się zaplanowany na przyszłą kolejkę (13 kwietnia o 15:00) wyjazdowy mecz z GKS Dobre.

13 kwietnia o 16:00 Armia podejmie Kosovię Kosów Lacki.

07.04.24, 10:30 – Stanisławów

Klasa A: Tęcza Stanisławów – Armia Żelków 2:1 (1:1)

Bramki: Adrian Pazura 22, 77 – Jakub Niegowski 9

Armia: Damian Chromiński – Marcin Dąbrowski (Jakub Lewandowski), Kamil Siekierka, Michał Kozaczuk, Piotr Księżopolski – Jakub Niegowski, Piotr Niegowski, Karol Niegowski, Marcin Izdebski (Jakub Strojek), Jakub Giziński (Krystian Anusiewicz) – Dorian Zając

Żółte kartki: Ernest Ludwiniak 88 – Karol Niegowski 31

Sędzia: Krzysztof Borkowski (Siedlce)