środa, 1 maja 2024r.

Oczko Akademii Sztuk Walki Jacka Szymańskiego

6 kwietnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Werbkowicach odbyły się mistrzostwa Polski koluchstyl dzieci, młodzieży. W zawodach wystartowało 93 zawodników.

Akademię Sztuk Walki Siedlce reprezentowało 21 zawodników. Podopieczni Jacka Szymańskiego zdobyli 21 medali oraz drużynowo drugie miejsce.

Turniej był rozgrywany na zasadach grapplingu.

Pierwsze miejsca zajęli Wiktor Chęcel, Zofia Fałdowska, Michał Głódź, Kacper Marczak, Aleksander Mikulski, Malwina Mroczek i Błażej Wielgórski. Na drugich lokatach uplasowali się Michał Borychowski, Mikołaj Chorchos, Mateusz Dąbrowski, Wiktor Ługowski, Wojciech Piwko, Wojciech Tchórzewski oraz Aleksander Wiszniewski.

Na trzecich pozycjach znaleźli się Albert Borychowski, Antoni Kalicki, Jakub Kukla, Ignacy Mikulski, Piotr Pachecki, Paulina Skorupska, Bartosz Skup.

źródło: własne / Akademia Sztuk Walki Jacka Szymańskiego; foto: Akademia Sztuk Walki Jacka Szymańskiego