środa, 8 maja 2024r.

SEMP nie przełamał domowej niemocy (fotogaleria)

MKL SEMP przegrał 0:2 z LUKS Rzakta. Siedlczanie czekają na domową wygraną od 8 października ubiegłego roku.

Obie bramki dla gości z Rzakty padły w pierwszej połowie. W 8 minucie po raz pierwszy dał o sobie najlepszy strzelec LUKS, Rafał Grabowski. Snajper rywali oddał strzał obok bramki z ostrego kąta. W 14 minucie powinno być 1:0 dla SEMPa, ale Wojciech Karabin przelobował zarówno bramkarza Rzakty, jak i bramkę. Rafałowi Grabowski w drugiej dogodnej sytuacji już się nie pomylił i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. W 36 minucie Oliwiera Cegiełkę strzałem przy bliższym słupku zaskoczył Bartosz Szczęsny i ustalił rezultat na półmetku. Po przerwie wynik już się nie zmienił.

28 kwietnia o 17:00 SEMP zagra w Stoczku z Błękitnymi.

21.04.24, 14:30 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Klasa B: MKL SEMP Siedlce – LUKS Rzakta 0:2 (0:2)

Bramki: Rafał Grabowski 26, Bartosz Szczęsny 36

SEMP: 1. Oliwier Cegiełka – 6. Jakub Iwański (22, 20. Miłosz Nasiłowski), 3. Mateusz Postrzygacz, 8. Kacper Grudziński, 7. Mateusz Karasiński (46, 4. Dominik Sokołowski) – 25. Wojciech Karabin (75, 13. Sergiusz Wojczuk), 9. Dominik Zienkiewicz (60, 22. Piotr Jasiński), 10. Aleksander Fiuk (60, 18. Mikołaj Sienkiewicz), 11. Mikołaj Lipiński, 14. Michał Gurbiel – 12. Bartosz Wojtkowski (75, 17. Dominik Lipiński)

Sędzia: Stanisław Witkowski (Siedlce)