środa, 15 maja 2024r.

Amazonka zagrała na piątkę w Rzakcie

Amazonka Wiśniew wygrała 5:1 w wyjazdowym meczu z LUKS Rzakta.

Do przerwy było 1:1. Rezultat oddawał przebieg boiskowych wydarzeń. Gospodarze dosyć sprawnie odpowiedzieli na trafienie Sebastiana Krasuskiego. Amazonka miała delikatną przewagę, ale dopiero przerwie zaczęła ją dokumentować.

Na początku drugiej połowy Krasuski skompletował dublet. W 66 i 70 minucie Patryk Ciulak popisał się skutecznością ze stałych fragmentów gry – najpierw trafił z rzutu wolnego, a następnie z jedenastki. Na kwadrans przed końcem meczu wynik na 5:1 ustalił Mateusz Kacprzak.

5 maja o 17:00 Amazonka podejmie Błękitnych Stoczek.

28.04.24, 15:00 – Rzakta

Klasa B: LUKS Rzakta – Amazonka Wiśniew 1:5 (1:1)

Bramki: Rafał Grabowski 20 – Sebastian Krasuski 15, 53, Patryk Ciulak 66, 70 (k), Mateusz Kacprzak 75

Amazonka: 12. Patryk Izdebski – 93. Erwin Wyżywniak (65, 63. Łukasz Suchożebrski), 2. Konrad Czarnacki, 6. Kamil Woźniak (65, 21. Maciej Woźniak) – 9. Mateusz Kacprzak (80, 2. Jakub Jukowski), 10. Mateusz Cabaj (55, 85. Przemysław Gójski), 8. Kacper Bojanczuk, 11. Sebastian Krasuski (80, 7. Rafał Pieńkowski), 16. Dominik Pszkit – 98. Patryk Ciulak (80, Aleksander Kacprzak), 14. Tomasz Borkowski (55, 66. Kamil Domański)

Żółte kartki: Kacper Bojanczuk, Kamil Domański

Sędzia: Tomasz Ołowski (Siedlce)