sobota, 27 lipca 2024r.

Pewna wygrana Wektry w Sobolewie

Wektra Zbuczyn bez większych problemów rozprawiła się ze Zrywem Sobolew.

Podopieczni Damiana Krasuskiego musieli sobie radzić w Sobolewie bez Jakuba Grodzickiego i Bartosza Karczmarka. I poradzili sobie. W pierwszej połowie Wektra grała lepiej i zasłużenie schodziła na przerwę przy dwubramkowym prowadzeniu. Zryw został szybko napoczęty przez Emila Michalaka, który wykorzystał swoje warunki fizyczne po rzucie rożnym. W 20 minucie wicelider ze Zbuczyna przeprowadził akcję meczu, po której Michał Wereszczyński wyłożył piłkę Pawłowi Klewkowi.

Po przerwie Wektra kontrolowała mecz i wykorzystała dwie z licznych sytuacji. W 72 minucie Michalak skompletował dublet. Środkowy obrońca wykorzystał jedenastkę podyktowaną za faul na Prokuracie. To nie był koniec bramek w Sobolewie. W 80 minucie Prokurat zwieńczył swój dobry występ trafieniem bezpośrednio z rzutu wolnego. Wektra wygrała 4:0.

1 maja o 12:00 Wektra podejmie ULKS Gołąbek.

28.04.24, 13:00 – Sobolew

Liga okręgowa: Zryw Sobolew – Wektra Zbuczyn 0:4 (0:2)

Bramki: Emil Michalak 4, 72 (k), Paweł Klewek 20, Damian Prokurat 80

Wektra: Ernest Zbieć – Kamil Bobryk, Emil Michalak (75 Dominik Bogusz), Przemysław Jasiński, Damian Prokurat – Krystian Zbieć (60 Michał Bobryk), Krystian Musiejczuk, Miłosz Lubelski (80 Kamil Golec), Paweł Klewek (65 Hubert Lubelski), Michał Wereszczyński – Jakub Bobryk (83 Rafał Skolimowski)

Sędzia: Damian Śliwiński (Siedlce)