wtorek, 21 maja 2024r.

Tradycyjne 3-majowe bieganie (fotogaleria)

3 maja w Siedlcach odbyły się tradycyjne biegi, które zostały wzbogacone o mistrzostwa miasta na 1 milę.

Organizator wydarzenia był Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki. Honorowy patronat sprawował prezydent Siedlec.

« z 5 »

WYNIKI

SP I-II klasa
1. Marcjanna Biały (SP 1)
2. Łucja Konopka (SP 8)
3. Adrianna Kanecka (SP 3)

1. Adam Rowicki (SP 8)
2. Franciszek Krasuski (SP w Zbuczynie)
3. Dominik Grochowski (SP 1)

SP III-IV klasa
1. Alicja Biernacka (SP 3)
2. Elżbiega Kańko (SP 9)
3. Maria Jakoniuk (SP 3)

1. Kacper Rudzki (SP 5 Biała Podlaska)
2. Jan Skwierczyński (SP 11)
3. Mateusz Chybowski (SP 11)

SP V-VI klasa
1. Emilia Rytel (SP 11)
2. Maria Popek (SP 3)
3. Gabriela Mościcka (SP 11)

1. Jakub Nasiłowski (SP Hołubla)
2. Jakub Filipiuk (SP 3)
3. Aleks Jóźwiak (SP 8)

SP VII-VIII klasa
1. Alicja Pawlusiewicz (SP 11)
2. Julia Bąk (SP 3)
3. Barbara Krzeska (SP 3)

1. Kacper Chromiński (SP w Borkach-Kosach)
2. Antoni Posiadała (KSP Siedlce)
3. Dawid Chromiński (SP 3)

Szkoły ponadpodstawowe
1. Dominik Śledź (ZSP nr 3)
2. Maja Jastrzębska (IV LO)
3. Natalia Piątkowska (IV LO)

1. Hubert Tarasiuk (ZSP nr 6)
2. Adam Mitrofaniuk (I KLO)

Osoby z niepełnosprawnościami
1. Julia Chodowiec
2. Marta Cisłak
3. Paulina Pochopień

1. Kamil Urban
2. Filip Oryl
3. Krzysztof Konieczny

Sztafeta rodzinna
1. Podsiadałki (Antoni Posiadała, Joanna Posiadała, Grzegorz Posiadała)
2. Mikołaj Niedziółka, Anna Niedziółka, Dominik Niedziółka
3. Chrumka Team (Alicja Biernacka, Hanna Biernacka, Agnieszka Biernacka)

Mistrzostwa Siedlec na 1 mile
1. Arkadiusz Posiadała
2. Kamil Urban (Start Siedlce)
3. Adam Mitrofaniuk (MKS Pogoń Siedlce LA)

1. Magda Jóźwiak (Jóźwiak Siedlce)
2. Grażyna Żebrowska
3. Justyna Adamczyk

 

źródło: własne; foto: Rafał Wysocki

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;