poniedziałek, 27 maja 2024r.

Blacktop już wkrótce!

Wszyscy miłośnicy koszykówki mogą wziąć udział w 33 Ulicznym Turnieju Blacktop.

To doskonała okazja, aby wykazać się swoimi umiejętnościami, spotkać się z innymi pasjonatami tej pięknej dyscypliny i spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Data: 8 czerwca 2024
Miejsce: ul. Pułaskiego
Biuro zawodów: czynne od 9:00
Start turnieju: 10:00

Turniej zostanie rozegrany w pięciu kategoriach:
Grupa I – chłopcy Szkoły Podstawowe (klasa VI i młodsze)
Grupa II – chłopcy Szkoły Podstawowe (klasa VII i VII)
Grupa III – dziewczyny Szkoły Podstawowe (klasa VII i młodsze)
Grupa IV – dziewczyny OPEN
Grupa V – chłopcy OPEN

Aby wziąć udział w turnieju, należy zebrać 3-osobową drużynę (w kategorii open 3 osoby + 1 rezerwowa) i zgłosić swój udział, najpóźniej do 4 czerwca br. Udział w turnieju jest bezpłatny. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki. Na zwycięzców czekają puchary, medale i nagrody rzeczowe.

W kategorii chłopcy open obowiązuje opłata startowa w wysokości 50 zł od całej drużyny, płatna w biurze zawodów gotówką w dniu turnieju. Opłaty startowe w całości zostaną przeznaczone na nagrodę główną. Dlatego im więcej drużyn, tym większa pula do wygrania!

Zgłoszenia do turnieju przyjmuje Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach, ul. 3-go Maja 28 p.225 osobiście, telefonicznie: 602 273 321 lub mailowo: tkkfsiedlce@onet.pl.

Organizatorem głównym turnieju jest Zarząd Miejski Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Siedlcach. Współorganizatorzy: Agencja Rozwoju Miasta Siedlce, Województwo Mazowieckie oraz Urząd Miasta Siedlce.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;