poniedziałek, 27 maja 2024r.

Niedziela pod znakiem zapasów i wspomnień (fotogaleria)

12 maja w Stoku Lackim odbył się festiwal zapaśniczy im. Eugeniusza Bryzka i Tadeusza Remiszewskiego.

Do zmagań przystąpiło około 200 dzieci. W trakcie oficjalnego otwarcia przybliżono sylwetki zasłużonych działaczy WLKS – Eugeniusza Bryzka oraz Tadeusza Remiszewskiego. Obaj zapisali piękną kartę w historii siedleckiego sportu. W ceremonii uczestniczyła rodzina Remiszewskiego – żona i synowie.

– Mam nadzieję, że na tej hali są zawodnicy i zawodniczki, którzy w przyszłości będą zdobywać medal na imprezach najwyższej rangi – Polski, Europy, a może nawet świata – mówił Dariusz Stopa, dyrektor siedleckiej delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Areną zmagań młodych zapaśników była hala szkolna przy ZO w Stoku Lackim.

« z 2 »

Dzieci dziewczęta

Kat. wag. 22 kg:
1. Malwina Pawlak (WLKS Siedlce-Nowe Iganie)
2. Milena Zawiślańska (Orlęta Łuków)
3. Jolanta Kwiatek (SP Kotuń) i Kornelia Kruczek (WLKS)

Kat. wag. 26 kg:
1. Natalia Tarkowska (ZO Stok Lacki)
2. Aleksandra Stachyra (LUKS Stróża)
3. Laura Danielak (WLKS)

Kat. wag. 28 kg:
1. Edyta Kwiatek (SP Kotuń)
2. Maja Dziubek (MLUKS Orlik Wierzbica)
3. Zuzanna Miałkowska i Lena Sałata (obie ZO Stok Lacki)

Kat. wag. 32 kg:
1. Oliwia Kocak (SP Kotuń)
2. Natalia Nowak (Orlik)
3. Weronika Wieleba (LUKS Stróża)

Kat. wag. 34 kg:
1. Maja Zawiślańska (Orlęta)
2. Zuzanna Kapuścińska (Stróża)
3. Malina Kalinowska (WLKS) i Rita Skolimowska (WLKS)

Kat. wag. 37 kg:
1. Antonina Siliwoniuk (ZO Stok Lacki)
2. Aniela Dębkowska (UKS Zakręt)
3. Gabriela Książek (SP Kotuń) i Julia Jankowska (Orlik)

Kat. wag. 42 kg:
1. Barbara Bober (UKS Niska Warszawa)
2. Martyna Zubek (SP Żelków)
3. Kamil Smyk (Orlęta Łuków) i Patrycja Kwiatek (SP Kotuń)

Kat. wag. 47 kg:
1. Nadia Lesiak (SP Żelków)
2. Liliana Siembida (LUKS Stróża)

Kat. wag. 55 kg:
1. Maja Skaruz (SP Żelków)
2. Nikola Izdebska (SP Żelków)

Kat. wag. 66 kg:
1. Oliwia Popławska (SP Kotuń)

Drużynowo:
1. SP Kotuń
2. SP Żelków
3. ZO Stok Lacki
4. WLKS Nowe Iganie
5. LUKS Stróża
6. Orlęta Łuków
7. MLUKS Orlik Wierzbica
8. UKS Niska Warszawa
9. UKS Zakręt

Dzieci chłopcy

Kat. wag. 24 kg:
1. Wiktor Zaniewicz (ZO Stok Lacki)
2. Mateusz Woźniak (WLKS)
3. Filip Ołowski i Jakub Ołowski (obaj AZS-AWF Warszawa)

Kat. wag. 28 kg:
1. Franciszek Płomiński (AZS-AWF)
2. Jan Kowalczyk (AZS-AWF)
3. Aleksander Wasilewski (AZS-AWF) i Marcel Wodyński (UKS Niska)

Kat. wag. 30 kg:
1. Eryk Majcher (AZS-AWF)
2. Jan Woźniak (WLKS)
3. Filip Gorzkowski (ZO Stok Lacki) i Dawid Środa (Orlik)

Kat. wag. 32 kg:
1. Piotr Środa (Orlik)
2. Kazimierz Babayan (Kavkaz Warszawa)
3. Antoni Bursa (AZS-AWF) i Patryk Markowski (WLKS)

Kat. wag. 33 kg:
1. Aleksander Kapczyński (AZS-AWF)
2. Maciej Krystyan (WLKS)
3. Oskar Durka (Coniew) i Antoni Witowski (Niska)

Kat. wag. 35 kg:
1. Adam Karaś (Mazowsze Teresin)
2. Sebastian Dudziński (Gwardia Warszawa)
3. Tymofiej Iwaszko i Bartłomiej Lula (obaj AZS-AWF)

Kat. wag. 37 kg:
1. Kazimierz Żmuda (AZS-AWF)
2. Konrad Kurowicki (SP Kotuń)
3. Jan Górny (SP Strzała) i Mieszko Osiak (GKS Armaty Stoczek Łukowski)

Kat. wag. 39 kg:
1. Filip Gorzkowski (AZS-AWF)
2. Franciszek Maciak (Orlęta)
3. Michał Myrcha (SP Żelków) i Aleksander Stańczuk (WLKS)

Kat. wag. 42 kg:
1. Jan Sulwiński (Gwardia)
2. Wojciech Maciak (Orlęta)
3. Nikodem Mateńko (Orlęta Łuków) i Leon Wiśniewski (AZS-AWF)

Kat. wag. 43 kg:
1. Ahmed Khaybulaev (Gwardia)
2. Albert Fabianowicz (UKS Zakręt)
3. Szymon Krystyan (WLKS)
3. Antoni Wawrzywoda (GWardia)

Kat. wag. 52 kg:
1. Ignacy Rokowski (AZS-AWF)
2. Patryk Markowski (AZS-AWF)
3. Karol Gostkowski (Progress) i Michał Kasjan (WLKS)

Kat. wag. 78 kg:
1. Miłosz Danielak (WLKS)

Drużynowo:
1. AZS-AWF Warszawa
2. WLKS Nowe Iganie
3. Gwardia Warszawa
4. Orlęta Łuków
5-6. ZO Stok Lacki
5-6. MLUKS Orlik Wierzbica
7. Mazowsze Teresin
8-11. UKS Niska Warszawa
8-11.KAVKAZ Warszawa
8-11.SP Kotuń
8-11.UKS Zakręt
12-16. Coniew
12-16. SP Strzała
12-16. GKS Armaty Stoczek Łukowski
12-16. SP Żelków
12-16. Progress Warszawa

Młodziczki

Kat. wag. 36 kg:
1. Anastazja Tunik (Niska)
2. Nikola Zawiślańska (Orlęta)
3. Jolanta Samolej (Stróża)

Kat. wag. 42 kg:
1. Zofia Środa (Orlik)
2. Hanna Nowakowska (Mazowsze)
3. Julia Elsner (Niska) i Zuzanna Piekart (SP Kotuń)

Kat. wag. 46 kg:
1. Zofia Dzieniszewska (UKS Talent Białołęka)
2. Diana Czachor (SP Kotuń)
3. Nikola Jankowska (Gwardia)
3. Anastazja Basysta (Niska)

Kat. wag. 50 kg:
1. Zofia Jarzyna (Niska)
2. Aleksandra Wrońska (Stróża)
3. Amelia Bielska i Aleksandra Kępa (obie Stróża)

Kat. wag. 54 kg:
1. Grad Lena UKS Niska Warszawa
2. Brzeziński Julia UKS Talent Białołęka
3. Bielska Wiktoria Mazowsze Teresin
3. Sychulec Maja SP Kotuń

Kat. wag. 58 kg:
1. Julia Wawrzyńska (Talent)
2. Natalia Tvrznikova (Czechy)
3. Klara Brodkova i Adriana Szwarcowa (Czechy)

Kat. wag. 62 kg:
1. Zlata Niedobova (Czechy)
2. Maja Burgs (WLKS)
3. Alicja Kawalec (Orlik) i Katarzyna Sidorowicz (Progress)

Kat. wag. 66 kg:
1. Aleksandra Pietruska (Niska)
2. Amelia Gwardys (Coniew)

Kat. wag. 70 kg:
1. Oliwia Deleska (Mazowsze)

Drużynowo:
1. UKS Niska Warszawa
2. UKS Talent Białołęka
3. Czechy
4. Mazowsze Teresin
5. LUKS Stróża
6-7. MLUKS Orlik Wierzbica
6-7. SP Kotuń
8-10. Orlęta Łuków
8-10. WLKS Nowe Iganie
8-10. Coniew
11-12. Gwardia Warszawa
11-12. Progress Warszawa

Młodzik

Kat. wag. 35 kg:
1. Gabriel Matejko (WLKS)
2. Seyfulla Khaybulaev (Gwardia)
3. Tymon Fabianowicz (UKS Zakręt) i Mateusz Książek (SP Kotuń)

Kat. wag. 38 kg:
1. Bakar Debirov (Kavkaz)
2. Tsimur Hasanau (AZS-AWF)

Kat. wag. 41 kg:
1. Franciszek Gwardys (Coniew)
2. Bartosz Wiśniewski (AZS-AWF)
3. Jasin Kaurnukaev (Coniew) i Garik Simonyan (WLKS)

Kat. wag. 44 kg:
1. Ołeksandr Petrenko (Niska)
2. Filip Kozdroń (Niska)
3. Piotr Karaś (Mazowsze) i Leon Jędrzejewski (Coniew)

Kat. wag. 48 kg:
1. Magamedanin Magamadow (Kavkaz)
2. Adam Maciejewski (SP Kotuń)
3. Piotr Kamiński (Kavkaz) i Filip Kurowicki (SP Kotuń)

Kat. wag. 52 kg:
1. Krzysztof Kamiński (Kavkaz)
2. Igor Stępień (AZS-AWF)
3. Dawid Chwedoruk (ZO Stok Lacki)

Kat. wag. 57 kg:
1. Azamot Kaurnukaev (Coniew)
2. Aleksander Salak (SP Żelków)
3. Saufulla Gairbekov (Orlęta)

Kat. wag. 62 kg:
1. Adam Gostowski (Progress)

Kat. wag. 68 kg:
1. Antoni Zatyka (AZS-AWF)
2. Piotr Zatyka (AZS-AWF)
3. Mikołaj Ługowski (SP Żelków)

Kat. wag. 75 kg:
1. Filip Górak (Mazowsze)
2. Magomed Kaurnukaev (Coniew)
3. Adrian Grabowski (Mazowsze) i Sebastian Małek (Orlęta)

Kat. wag. 85 kg:
1. Jan Piwowarski (Mazowsze)

Kat. wag. 100 kg:
1. Gleb Prałudzin (Gwardia)
2. Filip Bartkowski (Niska)

Drużynowo:
1. AZS-AWF Warszawa
2. KAVKAZ Warszawa
3. Coniew
4. Mazowsze Teresin
5. UKS Niska Warszawa
6. Gwardia Warszawa
7. WLKS Nowe Iganie
8. SP Kotuń
9. SP Żelków
10. Progress Warszawa
11. Orlęta Łuków
12-13. ZO Stok Lacki
12-13. UKS Zakręt

 

źródło: własne / WLKS Siedlce-Nowe Iganie; foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;