sobota, 27 lipca 2024r.

Trzecia wygrana SEMPa w sezonie (fotogaleria)

Drużyna Krzysztofa Cabaja, pomimo braków kadrowych, wygrała 2:1 z Olimpią Latowicz.

Jako pierwsi próbkę swoich ofensywnych sił zaprezentowała Olimpia. W 2 minucie Sebastian Jajszczak uderzał nad bramką z rzutu wolnego. Po stronie siedlczan strzały z dystansu upodobał sobie Michał Gurbiel, jednak żadna z jego trzech niezły prób nie przyniosła bramki. Gola dla gospodarzy w 35 minucie strzelił Miłosz Nasiłowski, który przebił się lewym skrzydłem i mocnym strzałem przy bliższym słupku zaskoczył Rafała Pałdynę. Do przerwy było 1:0 dla teamu Cabaja.

Równie efektowne było trafienie siedlczan na 2:0. W 61 minucie Aleksander Fiuk przymierzył w samo okienko i zrobiło się 2:0. Olimpia poczuła krew po golu rezerwowego. W 72 minucie Daniel Czerwiński efektownym strzałem zza szesnastki sprawił, że Olimpię dzielił już tylko gol od remisu. W nerwowej końcówce obie drużyny miały swoje szanse. Piłkę meczową po stronie gości miał rezerwowy Paweł Chrzyptowicz, ale skiksował. W piątej minucie doliczonej do regulaminowych 90 prezent od rywala otrzymał Radosław Polak – nominalny golkiper grający w ataku – ale przestrzelił w wymarzonej sytuacji. SEMP wygrał 2:1.

W następnej kolejce SEMP pauzuje. Kolejny mecz siedlczanie rozegrają 2 czerwca o 10:00 z Niwą Tęczki.