sobota, 27 lipca 2024r.

Pracowity weekend WLKS

Od 17 do 19 maja odbyły się zawody zapaśnicze, sumo i lekkoatletyczne z udziałem reprezentantów WLKS Siedlce-Nowe Iganie.

W dniach 18-19 maja w Teresinie odbył się XVIII Międzynarodowy Turniej o Puchar Mazowsza. Trzecie miejsce w kat. 35 kg zajął Gabriel Matejko.

Łódź była areną mistrzostw Polski kadetów w Sumo. Bartłomiej Nowakowski zajął trzecie miejsca w kat. 80 kg i open.

W miniony weekend w Warszawie odbyły się mistrzostwa Mazowsza U-18/U-20. Patryk Prachnio zajął pierwsze miejsce w biegu na 200 metrów i ustanowił nowy rekord życiowy (22,49 s). W biegu na 200 metrów U-20 druga była Wiktoria Gwiazdecka (rekord życiowy – 25,73 s.).

W dniach 17-19 maja w Karlinie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski juniorów w zapasach. Iwan Oksiuk zajął pierwsze miejsce w kat. 57 kg, Joanna Samsonowicz (kat. 50 kg) była trzecia, zaś Łucja Korcz (kat. 55 kg) – piąta.

źródło: własne / WLKS Siedlce-Nowe Iganie; foto: własne