czwartek, 13 czerwca 2024r.

Turniej z okazji 100-lecia Pierwszego Meczu Międzynarodowego w rugby

19 maja w Siedlcach odbył się turniej z okazji 100-lecia Pierwszego Meczu Międzynarodowego w rugby.

WYNIKI

Młodzik: Pogoń Siedlce – Arka Gdynia 40:5, Arka Gdynia – MKR Siedlce 18:6, MKR Siedlce – Pogoń Siedlce 10:53

Kolejność końcowa:
1. MKS Pogoń Siedlce
2. RC Arka Gdynia
3. Miejski Klub Rugby Siedlce

Żak: MKR Siedlce – Rugby Team Olsztyn 10:0, Arka Gdynia – Pogoń Siedlce 5:3, Pogoń Siedlce – Rugby Team Olsztyn 7:2, Arka Gdynia – MKR Siedlce 1:7, MKR Siedlce – Pogoń Siedlce 5:4, Arka Gdynia – Rugby Team Olsztyn 6:0

Kolejność końcowa
1. Miejski Klub Rugby Siedlce
2. RC Arka Gdynia
3. MKS Pogoń Siedlce
4. Rugby Team Olsztyn

Mini Żak

Grupa A

MKR Siedlce I – Mazovia Mińsk Mazowiecki 7:1, Arka Gdynia II – Rugby Team Olsztyn 3:5, MKR Siedlce I – Arka Gdynia II 14:0, Rugby Team Olsztyn – Mazovia Mińsk Mazowiecki 5:4, Rugby Team Olsztyn – MKR Siedlce I 3:15, Mazovia Mińsk Mazowiecki – Arka Gdynia II 4:3

Kolejność w grupie: 1. MKR Siedlce I; 2. Rugby Team Olsztyn; 3. Mazovia Mińsk Mazowiecki; 4. Arka Gdynia II

Grupa B

Arka Gdynia I – MKR Siedlce II 12:3, Pogoń Siedlce – Arka Gdynia I 3:7, MKR Siedlce II – Pogoń Siedlce 10:9

Kolejność w grupie: 1. Arka Gdynia II; 2. MKR Siedlce II; 3. Pogoń Siedlce

Mecze o V miejsce: Mazovia Mińsk Mazowiecki – Arka Gdynia II 4:4, Pogoń Siedlce – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:4, Arka Gdynia II – Pogoń Siedlce 3:10

Mecz o III miejsce: Rugby Team Olsztyn – MKR Siedlce II 3:9

Finał: MKR Siedlce I – Arka Gdynia I 6:1

Kolejność końcowa:
1. Miejski Klub Rugby Siedlce I
2. RC Arka Gdynia I
3. Miejski Klub Rugby Siedlce II
4. Rugby Team Olsztyn
5. MKS Pogoń Siedlce
6. RC Mazovia Mińsk Mazowiecki
7. RC Arka Gdynia II

Mikrus: Mazovia Mińsk Mazowiecki – MKR Siedlce 3:9, Orzeł Chodów – Pogoń Siedlce 1:6, Pogoń Siedlce – SP Stok Lacki 1:4, MKR Siedlce – Orzeł Chodów 11:2, Pogoń Siedlce – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:10, SP Stok Lacki – Orzeł Chodów 5:0, MKR Siedlce – SP Stok Lacki 10:1, SP Stok Lacki – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:7, Orzeł Chodów – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:9, MKR Siedlce – Pogoń Siedlce 10:1

Kolejność końcowa:
1. Miejski Klub Rugby Siedlce
2. RC Mazovia Mińsk Mazowiecki
3. SP Stok Lacki
4. MKS Pogoń Siedlce
5. Orzeł Chodów

Centralna Liga Juniorów – II turniej

MKS Pogoń Siedlce – UKS Jedynka Łódź 14:40, UKS Jedynka Łódź – KS Krakodyle Kraków 17:43, KS Krakodyle Kraków – MKS Pogoń Siedlce 40:10

Kolejność końcowa:
1. KS Krakodyle Kraków
2. UKS Jedynka Łódź
3. MKS Pogoń Siedlce

 

źródło: własne / MKS Pogoń Siedlce; foto: MKS Pogoń Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;