sobota, 27 lipca 2024r.

Efektowna wygrana Jastrzębia

Jastrząb Żeliszew okazał się wyraźnie lepszy od MKS Małkinia.

Jastrząb nie mógł sobie pozwolić na porażkę. Drużyna Łukasza Kordysa od pierwszych minut to potwierdzała. Po 25 minutach drużyna z gminy Kotuń prowadziła 2:0 po trafieniach Kacpra Tosińskiego i Kacpra Skwierczyńskiego. Do przerwy było 2:0 dla Jastrzębia.

Na początku drugiej połowy Jakub Kalbarczyk zdobył bramkę kontaktową. Rezerwowi Jastrzębia w ciągu kilku minut zakończyli jednak emocje. Ostatecznie drużyna Kordysa wygrała 5:2.

2 czerwca o 17:00 Jastrząb zagra w Łosicach z ŁDK.

26.05.24, 11:00 – Żeliszew Podkościelny

Jastrząb Żeliszew – MKS Małkinia 5:2 (2:0)

Bramki: Kacper Tosiński 8, Kacper Skwierczyński 25, Bartosz Wróblewski 75, Mateusz Tosiński 82, 84 – Jakub Kalbarczyk 56, Kacper Klamer 87

Jastrząb: Dawid Wereda – Kamil Kielak, Bartosz Wojewódzki, Wałentyn Mychajłow, Łukasz Niedziałek, Michał Mularczyk, Marcin Kuć, Kacper Dymowski, Kacper Skwierczyński, Bartosz Gruba, Kacper Tosiński, Grali także: Mateusz Tosiński, Paweł Jóźwiak, Bartosz Wróblewski, Maciej Pazdyga

Żółte kartki: nieznany 30 – Krystian Sadowski 48, Jakub Dawidczyk 79

Sędzia: Marcin Sokołowski (Siedlce)