poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Sumici walczyli o puchar marszałka województwa mazowieckiego

25 maja w Siedlcach odbył się Otwarty Turniej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w sumo dzieci i młodzików.

W klasyfikacji zespołowej dzieci wygrał WLKS Nowe Iganie – Coniew. Drugi był SKS Gladiator Siedlce, zaś trzeci WLKS – Stok Lacki. Wśród młodzików rywalizacja była niezwykle zacięta. Najlepszy był WLKS Nowe Iganie – Kotuń. Na drugiej lokacie uplasował się Coniew. Trzeci był UKS Progress Warszawa.

WYNIKI DZIECI

Dziewczynki

Kat. 35 kg
1. Julia Bryk (SKS Gladiator Siedlce)
2. Malina Kalinowska (WLKS Siedlce-Nowe Iganie)
3. Rita Skolimowska (WLKS)

Kat. 40 kg
1. Lena Duda (Gladiator)
2. Łucja Biernacka (WLKS – Coniew)
3. Martyna Klimek (UKS Progress Warszawa) i Oliwia Szczepańska (WLKS)

Chłopcy

Kat. 25 kg
1. Rafał Żabka (WLKS – Coniew)
2. Wiktor Zaniuwicz (WLKS – Stok Lacki)
3. Marcel Wojdat (WLKS – Coniew)

Kat. 30 kg
1. Brajan Kręgul (WLKS – Stok Lacki)
2. Paweł Ziemiński (WLKS – Coniew)
3. Paweł Lichocki i Piotr Wojdat (obaj WLKS – Coniew)

Kat. 35 kg
1. Oskar Durka (WLKS – Coniew)
2. Patryk Godlewski (Gladiator)
3. Jan Zawadzki (Gladiator)

Kat. 45 kg
1. Robert Żabka (WLKS – Coniew)
2. Aleksander Stańczuk (WLKS)
3. Kajetan Kieliszek (Progress) i Szymon Witkowski (Gladiator)

Kat. 50 kg
1. Leon Bielec (UKS Zapasy Gwardia Warszawa)
2. Karol Gostkowski (Progress)

WYNIKI MŁODZIK

Dziewczyny

Kat. 45 kg
1. Zuzanna Piekart (WLKS – Kotuń)
2. Alicja Tomczuk (Gladiator)
3. Amelia Ruszkowska (Gladiator)

Kat. 50 kg
1. Katarzyna Urban (WLKS – Kotuń)
2. Diana Czachor (WLKS – Kotuń)
3. Malwina Matyszczak (WLKS – Kotuń)

Kat. 60 kg
1. Agata Roszak (Progress)
2. Zuzanna Szczepańska (WLKS – Stok Lacki)
3. Gabriela Michałowska (WLKS – Kotuń) i Wiktoria Śliz (WLKS – Coniew)

Chłopcy

Kat. 35 kg
1. Ahmed Khaybulaev (Gwardia)
2. Jerzy Kusiak (Progress)

Kat. 40 kg
1. Jasin Kaurnukaev (WLKS – Coniew)
2. Franciszek Gwardys (WLKS – Coniew)
3. Błażej Bryk (Gladiator)

Kat. 45 kg
1. Hamlet Simonyan (WLKS)
2. Ibraghim Makev (WLKS – Coniew)
3. Eryk Skolimowski (WLKS)

Kat. 50 kg
1. Adam Maciejewski (WLKS – Kotuń)
2. Dawid Chwedoruk (WLKS – Stok Lacki)
3. Azamat Kaurnukaev (WLKS – Stok Lacki) i Paweł Klimek (Progress)

Kat. 60 kg
1. Adam Gostkowski (Progress)
2. Aleksander Niesiołowski (Gladiator)

Kat. 70 kg
1. Antoni Zawadzki (Gladiator)
2. Magomet Kaurnukaev (WLKS – Coniew)

Kat. +75 kg
1. Zbigniew Włodarski (Progress)

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;