czwartek, 13 czerwca 2024r.

Dzień dziecka na zapaśniczych matach (multimedia)

1 czerwca w Strzale odbył się Festiwal zapaśniczy młodziczek i młodzików oraz dzieci.

Do rywalizacji na matach w hali przy Zespole Oświatowo-Wychowawczym w Strzale stanęło blisko 150 zawodników z rozmaitych zakątków Polski.

« z 2 »

WYNIKI

Dziewczęta

Kat. 28 kg
1. Edyta Kwiatek (SP Kotuń)
2. Aniela Sikora (MULKS Platan Borkowice)

Kat. 36 kg
1. Oliwia Kocak (WLKS Siedlce)
2. Aniela Dębkowska (UKS Zakręta)
3. Malina Kalinowska i Rita Skolimowska (obaj WLKS)

Kat. 39 kg
1. Łucja Biernacka (Coniew)
2. Patrycja Kwiatek (WLKS)
3. Izabela Krawczyńska (Coniew), Gabriela Ksiązek (SP Kotuń), Oliwia Szczepanska (SP Stok Lacki)

Kat. 42 kg
1. Hanna Nowakowska (LKS Mazowsze Teresin)
2. Amelia Sikora (Platan)
3. Lena Chrustowicz (Platan)

Klasyfikacja drużynowa:
1. SP Kotuń
2. Platan
3. Coniew
4. Mazowsze
5. UKS Zakręt
6. WLKS
7. SP Stok Lacki

Chłopcy – roczniki 2012-13

Kat. 33 kg
1. Imam Magamadov (Kavkaz Warszawa)
2. Andriej Bahdanowicz (Kavkaz)
3. Kamil Niedziołko (Mazowsze) i Kamil Panas (LMKS Krasnystaw)

Kat. 34 kg
1. Adam Karaś (Mazowsze)
2. Szymon Siwy (ZKS Stal Rzeszów)
3. Gabriel Abbas (Krasnystaw) i Kajetan Ługowski (SP Żelków)

Kat. 35 kg
1. Oskar Izak (Mazowsze)
2. Ksawier Suszek (Krasnystaw)
3. Franciszek Cichosz (Krasnystaw) i Tymon Fabianowicz (Zakręt)

Kat. 40 kg
1. Bakar Debirov (Kavkaz)
2. Jasin Kaurnukajew (Coniew)
3. Antoni Mazur (Krasnystaw) i Garik Simonyan (WLKS)

Kat. 41 kg
1. Aleksander Miszczak (Krasnystaw)
2. Jan Sokół (Platan)
3. Krystian Kostrzanowski (Krasnystaw) i Szymon Krystyan (WLKS)

Kat. 42 kg
1. Wojciech Prasowski (Platan)
2. Maksymilian Maciejczak (Platan)
3. Mikołaj Mróz i Nikodem Wróbel (obaj Krasnystaw)

Kat. 43 kg
1. Mikołaj Kończyński (Krasnystaw)
2. Paweł Terlecki (Krasnystaw)
3. Eryk Skolimowski (WLKS) i Jan Sulwiński (Gwardia Warszawa)

Kat. 45 kg
1. Halid Dagajew (Kavkaz)
2. Ahmed Chajdulajew (Gwardia)
3. Ksaweyr Chlewicki (Krasnystaw) i Szymon Majewski (Coniew)

Kat. 48 kg
1. Aleksander Oleszczuk (Krasnystaw)
2. Filip Kurowicki (SP Kotuń)
3. Michał Kasjan (WLKS), Adrian Książek (SP Kotuń), Felicjan Potopowicz (Mazowsze)

Kat. 60 kg
1. Miłosz Mach (Stal)
2. Krzysztof Jarząbek (Platan)
3. Kacper Macieja (Platan)

Kat. 63 kg
1. Miłchaił Miszuscin (Kavkaz)
2. Maks Żyłowski (Krasnystaw)

Chłopcy – roczniki 2014-15

Kat. 25 kg
1. Gabriel Kamiński (Mazowsze)
2. Hakim Dagajew (Kavkaz)
3. Konrad Niedziołko (Mazowsze) i Maks Szadura (Krasnystaw)

Kat. 28 kg
1. Jan Woźniak (WLKS)
2. Michał Szymaniak (Krasnystaw)
3. Ksawery Mróz (Krasnystaw) i Marcel Wojdat (Coniew)

Kat. 31 kg
1. Gustaw Buczak (Stal)
2. Filip Gorzkowski (SP Stok Lacki)
3. Paweł Lichocki (Coniew) i Patryk Markowski (WLKS)

Kat. 32 kg
1. Maciej Krystyan (WLKS)
2. Kazimierz Babajan (Kavkaz)
3. Piotr Wojdat (Coniew) i Aleksander Zaraź (Platan)

Kat. 36 kg
1. Mikołaj Kalita (Krasnystaw)
2. Szymon Belina (Krasnystaw)
3. Jan Górny (SP Strzała) i Mieszko Osiak (GKS Armaty Stoczek Łukowski)

Kat. 38 kg
1. Szymon Puchała (Krasnystaw)
2. Michał Myrcha (SP Żelków)
3. Abu Bakar Mamilov (Kavkaz) i Jakub Rozesłaniec (Krasnystaw)

Kat. 42 kg
1. Maciej Kościółek (Stal)
2. Albert Fabianowicz (Zakręt)
3. Antoni Flis i Michał Sadowski (Krasnystaw)

Kat. 45 kg
1. Filip Łapa (Krasnystaw)
2. Jan Śladewski (Mazowsze)

Klasyfikacja drużynowa:
1. Krasnystaw
2. Kavkaz
3. Mazowsze
4-6. Stal
4-6. WLK
4-6. Platan
7. Coniew
8-11. SP Żelków
8.11. UKS Zakręt
8-11. Gwardia
8.11. SP Kotuń
12. SP Stok Lacki
13-14. SP Strzała
13-14. Armaty

Młodziczki

Kat. 39 kg
1. Hanna Nowakowska (Mazowsze)
2. Julia Elsner (UKS Niska Warszawa)
3. Zuzanna Piekart (WLKS)

Kat. 46 kg
1. Diana Czachor (WLKS)
2. Marcelina Maciejczak (Platan)

Kat. 50 kg
1. Jennifer Loret (Stal)
2. Katarzyna Urban (WLKS)
3. Malwina Matyszczak (WLKS)

Kat. 62 kg
1. Zuzanna Szczepańska (WLKS)
2. Maja Skaruz (WLKS)

Kat. 66 kg
1. Zuzanna Siudzińska (Niska)
2. Maja Burgs (WLKS)
3. Katarzyna Sidorowicz (UKS Progress Warszawa)

Kat. 70 kg
1. Maja Młodzianowska (WLKS)
2. Martyna Krawczyńska (WLKS)

Klasyfikacja drużynowa:
1. WLKS
2. UKS Niska
3. Stal
4. Mazowsze
5. Platan
6. Progress

Młodzik

Kat. 35 kg
1. Gabriel Matejko (WLKS)
2. Seyfulla Chajbulajew (Gwardia)
3. Mateusz Książek (WLKS)

Kat. 38 kg
1. Maciej Szymański (Krasnystaw)

Kat. 41 kg
1. Abu-Bakar Comajew (Kavkaz)
2. Konrad Olech (Krasnystaw)
3. Franciszek Gwardys (WLKS) i Władysław Kołodoczka (Kavkaz)

Kat. 44 kg
1. Leon Jędrzejewski (WLKS)
2. Hamlet Simonyan (WLKS)
3. Ibrahim Makajew (WLKS)

Kat. 48 kg
1. Mateusz Matysiak (Krasnystaw)
2. Adam Maciejewski (WLKS)
3. Iwan Jaszczuk (ZTS Sokół Lublin)

Kat. 52 kg
1. Maciej Chojnacki (Mazowsze)
2. Magamadov Magamadov (Kavkaz)
3. Miłosz Chlewicki (Krasnystaw) i Krzysztof Kamiński (Kavkaz)

Kat. 57 kg
1. Azamar Kaurnukajew (WLKS)
2. Marcel Koc (WLKS)

Kat. 62 kg
1. Igor Kościółek (Stal)
2. Muhammad Ali Mamilov (Kavkaz)
3. Jan Włodarczyk (Platan)

Kat. 68 kg
1. Nikita Mychtoniuk (Kavkaz)
2. Bartosz Nowakowski (Mazowsze)

Kat. 75 kg
1. Magomed-Amin Bechojew (Kavkaz)
2. Ignacy Borkowski (WLKS)

Kat. 85 kg
1. Magomed Kaurnukajew (WLKS)

Klasyfikacja drużynowa:
1. WLKS
2. Kavkaz
3. Krasnystaw
4. Mazowsze
5-6. Stal
5-6. Gwardia
7-8. Platan
7-8. Sokół
9. UKS Zakręt

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;