czwartek, 13 czerwca 2024r.

Spotkanie z prezydentem w blasku brązu i srebra (fotogaleria)

7 czerwca w Urzędzie Miasta Siedlce doszło do spotkania prezydenta Tomasza Hapunowicza z opromienionym ostatnimi sukcesami środowiskiem rugby.

– Wasz sukces jest dumą naszego miasta. Dzięki wam możemy chwalić się drużyną MKS Pogoń Awenta Siedlce. Gratuluję kadrze zawodniczej, trenerom i wszystkim, którzy pracowali na ten sukces – mówił Hapunowicz.

Delegacja Pogoni przybyła do magistratu z okazałym pucharem. Prezes klubu Jakub Czaplicki przekazał prezydentowi pamiątkową koszulkę oraz brązowy medal. Cenne krążki otrzymali także ojciec-założyciel siedleckiego rugby, a obecnie radny Henryk Niedziółka i wiceprzewodniczący rady miasta, sympatyk rugby Robert Chojecki.

« z 2 »

– Poprzedni medal świętowaliśmy na 40-lecie rugby w Siedlce, teraz mamy brąz na 45-lecie, mam nadzieję, że na kolejny sukces nie będziemy czekać do 50-lecia. Wierzę w to, że medal, i to złoty, będzie na 46-lecie – powiedział Niedziółka.

Prezydent przekazał delegacji rugbistów pamiątkową tablicę gratulacyjną i miejskie gadżety. To nie był koniec prezentów. Adrian Chróściel podarował Hapunowiczowi koszulkę. Z kolei weterani z WFS Weterans obdarowali gospodarza miasta srebrnym medalem z niedawnych mistrzostwach, które odbyły się w Siedlcach.

Na koniec wykonano pamiątkową fotografię przed budynkiem UM.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;