sobota, 27 lipca 2024r.

Rozstrzelali się po przerwie

Mazovia Mińsk Mazowiecki wygrała 4:0 z Sokołem Serock.

Pierwsza połowa nie była udana dla Mazy. Mińszczanie przeważali, ale nie zdołali tego udokumentować. Nie udało się nawet wykorzystać rzutu karnego. Doskonałej okazji nie wykorzystał Michał Bondara.

Napastnik Mazovii powetował sobie niepowodzenie w drugiej połowie, w której ustrzelił dublet. Trafienia Bondary przedzieliły gole Adriana Gilanta i Eryka Więdłochy. Maza wygrała 4:0.

15 czerwca o 14:00 Mazovia zagra na wyjeździe z Józefovią Józefów.

09.06.24, 16:00 – Mińsk Mazowiecki

IV liga: Mazovia Mińsk Mazowiecki – Sokół Serock 4:0 (0:0)

Bramki: Michał Bondara 53, 72, Adrian Gilant 61, Eryk Więdłocha 64

Mazovia: 55. Igor Ostrowski – 29. Oliwier Jurczak, 28. Łukasz Broź (73, 26. Dominik Sadzawicki), 2. Mateusz Bienias – 16. Miłosz Przybecki (83, 3. Dominik Paradowski), 23. Tomasz Nieścieruk, 20. Bartosz Malesa, 6. Marcin Kozłowski (65, 15. Mateusz Pędowski), 17. Adrian Gilant, 11. Eryk Więdłocha (71, 33. Kacper Dakowicz) – 19. Michał Bondara (82, 7. Sebastian Kaczyński)

Sędzia: Piotr Kapusta (Radom)