wtorek, 23 lipca 2024r.

Kadeci Pogoni szóstą drużyną w Polsce

Kadeci MKS Pogoń Siedlce zajęli szóste miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się na boisku Budowlanych w Lublinie.

Podróż Pogoni nie obyła się bez problemów. Już na starcie wyprawy do Koziego Grodu pojawiły się problemy z tylnym ogumieniem, które doprowadziły do opóźnienia. Na szczęście awarię udało się usunąć i drużyna Pawła Kuligowskiego dotarła do Lublina.

Pierwszego dnia rywalizacja toczyła się w grupach. Siedlczanie przegrali trzy mecze: 7:36 z Ogniwem Sopot, 14:15 z Arką Rumia oraz 7:33 z gospodarzami. Pogoni pozostała walka o miejsca 5-8. Drużyna Kuligowskiego wygrała 14:12 z Juvenią Kraków. W meczu o piąte miejsce Pogoni przyszło rywalizować z rywalką z grupy, Arką. Ponownie spotkanie było niezwykle zacięte. Po dogrywce było 19:19. Arka w decydującym fragmencie meczu wykorzystała grę z przewagą jednego zawodnika i wygrała 24:19.

Ostatecznie Pogoń została sklasyfikowana na szóstej lokacie w Polsce.

 

Skład Pogoni: Patryk Bargieł, Marcel Bulik, Borys Błoński, Maciej Charczuk, Konrad Krzewniak, Adam Paczuski, Marcel Prokurat, Eryk Parzych, Michal Szczepański, Mateusz Wasiak, Patryk Wiśniewski, Miłosz Wójciuk, Bartek Strzałek, Szymon Dziak. Trener: Paweł Kuligowski. Kierownik: Maciej Kryszczuk.

 

źródło: własne; foto: MKS Pogoń Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;