czwartek, 19 września 2024r.

Przełamanie SEMPa w Zbuczynie (fotogaleria)

MKL SEMP Siedlce wygrał 1:0 z rezerwami Wektry Zbuczyn. To pierwsza wygrana drużyny Krzysztofa Cabaja od 19 maja.

W 3 minucie dwie doskonałe okazję miał Mateusz Sidorowicz. Najpierw ostemplował poprzeczkę, a następnie przestrzelił w wymarzonej sytuacji. Siedlczanie odpowiedzili w 6 minucie niecelnym uderzeniem Piotra Osiaka. Kolejne minuty były nieciekawe i przepełnione niedokładnymi zagraniami. W 33 minucie SEMP wyprowadził zabójczą kontrę. Wojciech Karabin sfinalizował podanie Kacpra Grudzińskiego. Autor pierwszej bramki mógł skompletować hat tricka, ale nie wykorzystał dwóch kolejnych okazji oko w oko z Kubą Koszarą. W drugiej połowie pomimo wyraźnej przewagi gospodarzy wynik nie uległ zmianie. SEMP wygrał 1:0. To pierwsza wygrana w obecnym sezonie Klasy B.

14 września o 12:45 Wektra II podejmie Niwę Tęczki. Dzień później o 11:00 SEMP zagra na wyjeździe z Olimpią Latowicz.

« z 2 »

06.09.24, 16:35 – Zbuczyn

Klasa B: Wektra II Zbuczyn – MKL SEMP Siedlce 0:1 (0:1)

Bramka: Wojciech Karabin 33

Wektra II: 12. Kuba Koszara – 23. Mateusz Prokurat, 17. Hubert Zamyłko, 2. Mateusz Tyszkiewicz, 19. Daniel Zbieć (46, 6. Łukasz Wasilewski) – 33. Paweł Ćmil (46, 3. Maciej Markiewicz), 10. Jakub Perka, 7. Hubert Sobiczewski (66, 25. Maciej Celiński), 4. Aleksander Gajowniczek, 14. Mateusz Sidorowicz (63, 24. Bartosz Gajowniczek) – 16. Adam Michałowski (46, 5. Filip Okniński)

SEMP: 1. Oliwier Cegiełka – 4. Dominik Sokołowski, 20. Piotr Staręga, 23. Dominik Jastrzębski, 16. Piotr Osiak – 8. Kacper Grudziński (77, 17. Mikołaj Sienkiewicz), 19. Krzysztof Cabaj (70, 7. Jakub Świniarski), 5. Dominik Zienkiewicz, 11. Aleksander Fiuk (63, 22. Piotr Jasiński), 10. Sergiusz Wojczuk (46, 9. Bartosz Wojtkowski) – 15. Wojciech Karabin (80, 12. Michał Kołak)

Żółte kartki: Hubert Zamyłko 61, Mateusz Prokurat (po meczu) – Radosław Polak 80 (na ławce), Maciej Nasiłowski (po meczu)

Sędzia: Dawid Ornoch (Siedlce)