piątek, 20 września 2024r.

Biegali z okazji 120 urodzin Królówki (fotogaleria)

II Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach z okazji 120 urodzin zorganizowało bieg na pięć kilometrów.

Zanim biegacze, wśród których nie brakowało uczniów i absolwentów Królówki, ruszyli na trasę odbyła się rozgrzewka. Gdy wszyscy już byli gotowi to Lidia Chojecka wystrzeliła z pistoletu starterskiego.

W biegu dziewcząt najszybsza była Jagoda Prokurat. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Zembrowska, zaś na trzeciej lokacie uplasowała się Agnieszka Biernacka. Wśród chłopców podium zajęli kolejno: Bartosz Księżopolski, Antoni Borkowski i Marcel Postrzygacz.

« z 2 »

W zmaganiach NW najszybciej na metę dotarł Kamil Krajewski.

To nie koniec sportowych obchodów okrągłych urodzin Królówki. 21 września o 15:00 odbędzie się mecz koszykówki z okazji zjazdu absolwentów II LO.