środa, 16 października 2024r.

KPS z setu na set nabierał rozpędu (multimedia)

KPS Siedlce potwierdził wysoką formę prezentowaną w poprzednich meczach. Podopieczni Witolda Chwastyniaka wygrali na własnym parkiecie 3:0 z Olimpią Sulęcin.

Najbardziej wyrównany był pierwszy set. KPS sprawnie wypracował sobie solidną przewagę, jednak Olimpia zbliżyła się na jeden punkt (20:19). Trener Chwastyniak skorzystał z czasu, nakreślił plan na końcówkę partii i to przełożyło się na wygraną do 22.

W drugim secie goście z Sulęcina prowadzili nawet 11:6, lecz KPS nie dał się stłamsić. Od remisu 12:12 siedlczanie dominowali na parkiecie. Druga partia zakończyła się wygraną do 18, zaś trzecia aż do 12. MVP spotkania został Markus Kosian, który na środku był trudny do zatrzymania.

19 października o 17:00 KPS zagra w Jaworznie z MCKiS.