środa, 16 października 2024r.

Wicelider pokonał Pogoń II (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni przegrały na własnym boisku z Mazurem Karczew 1:4.

Mazur prowadzenie w meczu objął w 25 minucie, kiedy to były piłkarz Pogoni Wojciech Trochim z łatwością ograł defensorów i golkipera biało-niebieskich, ostatecznie posyłając futbolówkę do siatki. W końcówce pierwszej połowy goście podwyższyli rezultat. Piłka trafiła do Trochima a ten będąc w polu karnym skutecznie zmieścił piłkę w siatce.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli piłkarze Pogoni. W 52 minucie Krystian Gryglak uderzając z ostrego kąta dał gospodarzom kontaktowe trafienie. Kolejne minuty meczu przyniosły kolejne gole. Niestety, były one autorstwa zawodnika z Karczewa. W 58 minucie z bliskiej odległości Patryka Szatkowskiego pokonał Jan Zboina. Zboina do siatki trafił również w 69 minucie po zamieszaniu w polu karnym siedlczan. W końcówce spotkania Trochim faulowany był w szesnastce przez Adama Lewkowskiego i sam poszkodowany stanął przed szansą ustalenia rezultatu spotkania. Z jedenastki trafił jednak w słupek.

Następne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają w niedzielę 20 października o 15:00 w Zielonkach-Parceli z Naprzodem.

« z 2 »

13.10.24, 12:30 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

V liga: Pogoń II Siedlce – Mazur Karczew 1:4 (0:2)

Bramki: Krystian Gryglak 52 – Wojciech Trochim 25, 39, Jan Zboina 58, 69

W 87 minucie Wojciech Trochim (Mazur) nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek).

Pogoń II: 1. Patryk Szatkowski – 25. Szymon Mucha (85, 15. Jakub Gębicki), 2. Kuba Prachnio, 5. Adam Lewkowski, 3. Tomasz Borkowski, 18. Krystian Gryglak – 10. Dawid Jastrzębski, 20. Dawid Dobrzański, 6. Kamil Dmowski (80, 17. Filip Grochala), 16. Patryk Klimek (60, 9. Olivier Olszewski) – 21. Bolesław Świerczewski (70, 19. Paweł Szeląg)

Mazur: 1. Mateusz Łysik – 23. Jan Zboina, 3. Jan Kwiatkowski, 22. Jakub Piekut, 2. Bogdan Mycyk, 4. Kacper Łukasik (71, 15. Bartłomiej Sobków) – 99. Kamil Waśniowski, 8. Maksymilian Bąk, 17. Piotr Celiński (75, 5. Mateusz Pędowski)  – 11. Dominik Staluszka (63, 7. Mateusz Żebrowski), 9. Wojciech Trochim (88, 20. Maciej Łatka)

Żółte kartki: Piotr Wałachowski 9 (na ławce), Dawid Jastrzębski 61

Sędzia: Michał Świątczak (Warszawa)