wtorek, 30 kwietnia 2024r.

Klasa A wita Pogoń III

Zespół Pogoni III Siedlce wygrał w Sadownem z Wichrem II 9:0 i tym samym zapewnił sobie awans do siedleckiej klasy A.

Do przerwy zespół Pawła Marchela prowadził 4:0. Hattrickiem popisał się Patryk Klimek, a jedno trafienie dołożył Mikołaj Bożek. Po zmianie stron młody zespół biało-niebieskich był jeszcze skuteczniejszy. Gole w drugiej połowie strzelili: Filip Grochala (dwa), Patryk Klimek (dwa) oraz Kuba Kania.

Wygrana z Wichrem II oznacza, że Pogoń III na pewno zakończy sezon na miejscu TOP 2, które premiowane jest awansem. Do końca sezonu pozostało ostatnie spotkanie z Zorzą Sterdyń w Siedlcach, zaplanowane na niedzielę 11 czerwca o 18:00.

08.06.23, 18:00 – Sadowne

Keeza klasa B: Wicher II Sadowne – Pogoń III Siedlce 0:9 (0:4)

Bramki: Patryk Klimek 12, 20, 21, 80, 81, Mikołaj Bożek 38, Kuba Kania 75, Filip Grochala 67, 70

Pogoń III: Konrad Łęczycki (46 Mateusz Wróblewski) – Kuba Prachnio, Maciej Wróbel, Radosław Droń (46 Kuba Kania), Piotr Wołosiewicz, Kacper Zdunek (46 Filip Grochala), Piotr Trębicki (46 Tomasz Borkowski), Mikołaj Bożek, Patryk Klimek, Paweł Eleryk (46 Jakub Malinowski), Mikołaj Pluchrat (46 Bartosz Mierzejewski)

Żółte kartki: Adrian Sędek 33 – Radosław Droń 41

Sędzia: Sebastian Lusawa (Siedlce)