czwartek, 19 września 2024r.

Forma Mazovii idzie w górę (fotogaleria)

Mazovia Mińsk Mazowiecki wygrała 4:1 w sparingu z trzecioligową Broń Radom.

Broniarze objęli prowadzenie po swojaku. Mazovia nie grała jednak źle i dążyła do wyrównania. Dopiero w 104 minucie dwugodzinnego sparingu podopieczni Damiana Guzka doprowadzili do wyrównania. Od tego momentu Maza strzelała z godną podziwu regularnością. Mińszczanie wygrali 4:1, a hat trickiem popisał się Michał Podpora.

W próbie generalnej przed startem sezonu Maza rozegra dwa sparingi. 3 sierpnia o 11:00 podejmie Nadnarwiankę Pułtusk, a dwie godziny później Sokoła Serock.

27.07.24, 11:00 – Mińsk Mazowiecki

Sparing: Mazovia Mińsk Mazowiecki – Broń Radom 4:1 (0:1)

Grano 2×60 minut.

Bramki: Michał Podpora (trzy), Jan Proczek – samobój

Mazovia: (I połowa) Mikołaj Kiliszek – Tomasz Lewandowski, Michał Gładysz, Mateusz Bienias, Kacper Imiołek, Eryk Więdłocha, Marcin Kozłowski, Michał Podpora, Tomasz Nieścieruk, Patryk Zych, Maciej Jankowski.  (II połowa) Igor Ostrowski – Oliwier Jurczak, Szymon Tywanek, Hubert Kąca, zawodnik testowany II, Jan Proczek, Alan Gańko, zawodnik testowany III, Bartosz Malesa, Kacper Dakowicz, zawodnik testowany IV

źródło: własne; foto: Vincec Foto Sport / SportSiedlce.pl