czwartek, 19 września 2024r.

Amazonka górą w przedpucharowym sparingu

Amazonka Wiśniew wygrała 2:0 z Armią Żelków w ostatnim sparingu przed okręgowymi rozgrywkami pucharowymi.

W obu drużynach brakowało kilku podstawowych zawodników. Lepiej z osłabieniami poradziła sobie Amazonka, która wygrała 2:0. W pierwszej połowie trafił Dawid Krasuski. Młody piłkarz mógł nawet zakończyć mecz z dubletem, ale nie zdołał pokonać Daniela Kiełczykowskiego z rzutu karnego. Po przerwie Jakub Jukowski ustalił wynik na 2:0.

Przed a-klasowiczami teraz zmagania w PP. Armia zagra w Zbuczynie z rezerwami Wektry, zaś Amazonkę czeka wyjazdowy mecz z LKS Ostrówek. Oba mecze odbędą się 4 sierpnia o 17:00.

01.08.24, 18:30 – Wiśniew

Sparing: Amazonka Wiśniew – Armia Żelków 2:0 (1:0)

Bramki: Dawid Krasuski, Jakub Jukowski

W 15 minucie Dawid Krasuski (Amazonka) nie wykorzystał rzutu karnego (Daniel Kiełczykowski obronił).

Amazonka: Patryk Izdebski – Patryk Banasiewicz, Kamil Woźniak, Dominik Pszkit – Krystian Marcinkowski, Mateusz Cabaj, Przemysław Gójski, Mateusz Kacprzak, Dawid Krasuski – Maciej Woźniak, Tomasz Borkowski. Grali także: Hubert Gorzkowski, Aleksander Kacprzak, Grzegorz Gaj, Rafał Pieńkowski, Jakub Jukowski, Damian Sadokierski, Jakub Pastor

Armia: Daniel Kielczykowski – Damian Łukaszuk, Kamil Siekierka, Sylwester Popowski, Mateusz Niegowski, Piotr Niegowski, Grzegorz Tchórzewski, Jakub Niegowski, Mateusz Karasiński, Oliwier Kulik, Marcin Izdebski. Grali także: Bartosz Rękawek, Maciej Osiej, Igor Pierog, Seweryn Filipczuk, Krystian Anusiewicz

Sędzia: Andrzej Bibik (Siedlce)