piątek, 20 września 2024r.

Dobry prognostyk przed ligą

Wektra Zbuczyn nie zawiodła w wyjazdowym meczu okręgowego Pucharu Polski z GKS Dobre.

Drużyna Damiana Krasuskiego wygrała 4:1. Wektra kontrolowała spotkanie i na początku drugiej połowy objęła trzybramkowe prowadzenie. Już wtedy było jasne, że o niespodziance nie może być mowy. GKS Dobre honorową bramkę strzelił po stałym fragmencie gry i wynikłym zamieszaniu. Wektra mogła wygrać wyżej, ale w drugiej połowie wyraźnie brakowało jej skuteczności.

7 sierpnia Wektra pozna rywala w kolejnej rundzie PP MZPN. 11 sierpnia o 16:00 team z gminy Zbuczyn od wyjazdowego meczu ze Zrywem Sobolew zacznie zmagania w okręgówce.

04.08.24, 17:00 – Dobre

Puchar Polski MZPN Siedlce: GKS Dobre – Wektra Zbuczyn 1:4 (0:2)

Bramki: Olgierd Badurek – Krystian Zbieć, Michał Wereszczyński, Emil Michalak, Sebastian Szcześniak

Wektra: Ernest Zbieć – Kamil Bobryk, Dominik Piekutowski, Emil Michalak (54 Dominik Bogusz), Damian Prokurat – Michał Bobryk (60 Sebastian Szcześniak), Hubert Lubelski, Paweł Klewek (70 Kamil Golec), Bartosz Karczmarek (80 Michał Grochowski), Michał Wereszczyński – Krystian Zbieć

Żółta kartka: Krystian Zbieć

Sędzia: Arkadiusz Pazdyka (Siedlce)